Sazināties ar mums!
Tālrunis: (+371) 67-88-15-11
E-pasts: info@garmtech.lv
Skype: support.garmtech
[jcnbyu, hostings, hosting
Ieeja klientiem
Ieeja e-pastā
Tehniskais atbalsts
Hostinga blogs
  English
  Latviešu
  Русский
Kompānija Hostings Virtuālais serveris Serveri Domēni un SSL
  Hostings      ASP.NET hostings      SpamExperts      
     ZIŅAS
   Aptauja: cilvēki nav pārliecināti par savu datu drošību internetā, un tomēr aktīvi veic pirkumus.

   GARMTECH klientiem ir pieejams ISPmanager 5 – VPS un fizisko serveru jaunā hostinga vadības paneļa versija

   Vairāk ziņas      

Partneru programma

     REKOMENDĀCIJAS

"Labs ātrums. Ātrs un precīzs atbalsts. Ļoti izbrīnīja tas, ka manus diezgan viltīgos moduļus PERL iestatīja bez īpašām problēmām un atsevišķiem apliecinājumiem un zvērestiem par to drošumu. Nav daudz pakalpojumu sniedzēju, kas ar kaut ko tādu “krāmēsies”. Turklāt pieņemamas cenas par labu kvalitāti..."
    Sergejs Berseteckis – doktors, nasmorka.net.ru

   Vel rekomendācijas      

Atbildigs Interneta Pakalpojumu SniedzejsUptime Counter Uptime checked by Pingdom
www.megastock.ru Verified Webmoney

Hostings - klasiskais Linux hostings

"GARM Technologies" ir viens no vadošajiem hostinga provaideriem Latvijā. Mēs hostinga pakalpojumus piedāvājam kopš 2001.gada un darām savu darbu tik tiešām atbildīgi, kvalitatīvi un profesionāli. Līdzšinējās darbības laikā vairāk nekā 5000 klientu uz mūsu serveriem ir izvietojuši savas mājas lapas. Kompānijas darbības prioritātes ir nepārtraukta attīstība un visaugstākās hostinga kvalitātes nodrošināšana. "GARM Technologies" - tas ir tehniskais atbalsts 24/7 un pirmais hostinga provaiders Latvijā, kurš uz visiem klasiska hostinga serveriem uzstādījis SSD (Solid State Drive) datu nesējus.

Kas ir hostings?

Jēdziens hostings ir cēlies no angļu vārda "hosting" un nozīmē mājas lapas izvietošanu uz servera ar mērķi nodrošināt 24/7 piekļuvi internetam. Parasti mājas lapu īpašnieki to nedara uz savējiem serveriem, jo servera iegāde un uzturēšana ir saistīta lieliem izdevumiem. Tādēļ vairākums mājas lapu tiek izvietotas uz kompāniju serveriem, kuras profesionālā līmenī sniedz hostinga pakalpojumus. Izvēloties hostinga provaideru savai mājas lapai, ir ļoti svarīgi pareizi izvērtēt piedāvājumu. Daudzi pircēji orientējas vienīgi uz pakalpojuma cenu. Taču pieredze liecina, ka lētākais hosting pakalpojums tikai ļoti retos gadījumos spēj nodrošināt pienācīgu kvalitāti. Tāpēc, izvēloties hostinga provaideru, svarīgi pievērst uzmanību virknei citu svarīgu rādītāju, tādiem kā darba pieredze, tehniskais atbalsts, hostinga tehniskie raksturlielumi, un tikai pēc tam jāpievērš uzmanība cenai.

Datu glabāšanas tehnoloģijas uz SSD datu nesējiem priekšrocības

Šī visjaunākā datu glabāšanas tehnoloģija uz SSD pēdējās paaudzes nesējiem mums ir ļāvusi nodrošināt stabilitāti un mājas lapu darba ātrumu, kuru nespēj piedāvāt neviens cits hostinga provaiders Latvijā.


Klientu apkalposanas tālruni
Latvija: +371 67881511
Lietuva: +370 52596190
Igaunija: +372 6683136
Krievija: +7 4999186382

GARMTECH ir SIA "GARM Technologies" piederoša reģistrēta tirdzniecības zīme.
     Nosacījumi             Pastāstīt draugam           Drukāt           Pielikt pie grāmatzīmēm          Uz augšu