Sazināties ar mums!
Tālrunis: (+371) 67-88-15-11
E-pasts: info@garmtech.lv
Skype: support.garmtech
[jcnbyu, hostings, hosting
Ieeja klientiem
Ieeja e-pastā
Tehniskais atbalsts
Hostinga blogs
  English
  Latviešu
  Русский
Kompānija Hostings Virtuālais serveris Serveri Domēni un SSL
  Atgriezties pie teksta      
     ZIŅAS
   Aptauja: cilvēki nav pārliecināti par savu datu drošību internetā, un tomēr aktīvi veic pirkumus.

   GARMTECH klientiem tagad ir pieejams ISPmanager 5!

   Vairāk ziņas      

Partneru programma

     REKOMENDĀCIJAS

"Vispirms gribas atzīmēt, ka GARM Technologies ir vienīgais uzņēmums no visām, ar kuriem nācies strādāt, kas nerunā tukšu un izpilda visus solījumus. Ļoti priecē ātrums, drošība, kvalitāte un cena par pakalpojumiem. Kompānija pilnībā atbilst tās statusam – “Profesionāļi”. Redzams, ka GARM Technologie darbojas mūsdienu garā un spēj konkurēt ar labākajiem Eiropas līmeņa hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Atsevišķi gribas atzīmēt tehnisko atbalstu..."
    Aleksejs Tišonoks, projektu administrators – designforum.ru

   Vel rekomendācijas      

Atbildigs Interneta Pakalpojumu Sniedzejs
SIA GARM Hosting was awarded this badge for its excellent service SIA GARM Technologies Hosting was awarded this badge for its excellent serviceBitcoin accepted here
Uptime Counter Uptime checked by Pingdom
www.megastock.ru Verified Webmoney

Rekomendācija

"Labs ātrums. Ātrs un precīzs atbalsts. Ļoti izbrīnīja tas, ka manus diezgan viltīgos moduļus PERL iestatīja bez īpašām problēmām un atsevišķiem apliecinājumiem un zvērestiem par to drošumu. Nav daudz pakalpojumu sniedzēju, kas ar kaut ko tādu “krāmēsies”. Turklāt pieņemamas cenas par labu kvalitāti."
    Sergejs Berseteckis – doktors, nasmorka.net.ru

"[GARMTECH] ir ļoti drošs uzņēmums, kurā strādā kompetenti speciālisti. Sadarbības laikā mums ne reizi nav bijis jāuztraucas par hostinga jautājumiem."
    Aleksejs Rastegaevs - dizaineris, antireklama.lv

"Vakar pārnācu no cita hostinga operatora un līdz šim nevaru beigt priecāties: atbalsta dienests pārspēj visas manas cerības."
    Aleksejs Musihins, web-programmētājs

"Ļoti labs un ātrs tehniskais atbalsts, drošums un ātrums."
    Iļja Smišļajevs, web dizainers un programmētājs

"Labs lejupielādes ātrums Uptime, tuvu 99%. Izvietoju mājas lapas, kuras diezgan intensīvi izmanto DB un resursus (procesors, atmiņa). Bieži palaižu “smagos” skriptus. ‘Iet’ labi – esmu apmierināts."
    Oļegs - programmētājs, bluesystem.ru

"Stabili serveri, laba kanāla caurlaides spēja sakariem ar serveri, administratori [GARMTECH] aši reaģē uz vēstulēm."
    Vitālijs – web dizainers, tohatsu-motors.lv

"Piekļuves ātrums lapai un scenāriju izpildes ātrums ļoti augsts."
    Šmuels Ļevoškins - students, OFK

"Laba apkalpošana, [GARMTECH] ātri reaģē."
    Web programmētājs, player.lv

"No savas personiskās pieredzes ar pilnu atbildību varu paziņot, ka GARM Technologies ir daudz pievilcīgāka no cenu politikas viedokļa, turklāt GARM Technologies piedāvātie pakalpojumi neatpaliek no lielāko Latvijas hostinga pakalpojumu sniedzēju piedāvātajiem pakalpojumiem. Kā teicamus momentus varu atzīmēt: konkurētspējīgas cenas. Operatīva reaģēšana uz klienta pieprasījumiem. Pietiekami liels ātrums savienojumam ar serveri. Augsti kvalificēts tehniskais atbalsts no personāla puses, kas ietver reālu palīdzību skriptu adaptēšanā uz servera, kā arī skriptu darbības traucējumu novēršanā. Minimāls mājas lapas laiks off-line."
    Gennadijs Stirans - web dizainers, webpage.lv

"Ar GARM Technologies sadarbojos tikai pusgadu un sākumā, protams, nedaudz šaubījos vai mani klienti varēs saņemt pakalpojumu atbilstošā kvalitātes līmenī. Jāatzīmē, ka nekādas problēmas nav bijušas. Ļoti patīkami sadarboties."
    Aleksandrs Zjamzins - dizaineris, gloriga.lv

"[GARMTECH] administratori vienmēr ātri reaģē uz visiem jautājumiem. Serveri vienmēr pieejami!"
    Mājas lapas administrators, schooll3.lv

"Galvenais [GARMTECH] - viss strādā! Ar minimāliem traucējumiem."
    Artjoms, OP “Vanags”

"Vel pašā manas darbības sākumā, sen atpakaļ, man likās ka kompānija GARM Technologies ir viens no stiprākiem tirgus spēlētājiem, kas laika gaitā atveda mūs līdz tuvai sadarbībai un labi ietekmē mūsu darba attiecības, kā ar lieliem, tā arī ar maziem klientiem. Neskatoties uz augsto sniedzamo pakalpojumu līmeni, GARM Technologies pieturās pie ļoti demokrātiskās cenu politikas un vienmēr priecē savus klientus ar dažāda veida bonusiem un atlaidēm. Viens no tiem - uzņemuma sniegtā partneru programma. "
    Imants Losāns - dizainers, losan.lv

"[GARMTECH] ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs, kurš piedāvā hostingu ar anonīmu FTP. Milzīgs paldies viņiem par to! Pat no Jakutijas ātrums darbā ar hostu ir lielāko uzslavu vērts! Lielisks tehniskais atbalsts un ātra un pieklājīga reakcija uz ‘muļķīgiem’ jautājumiem, kurus uzdod nezinošie lietotāji."
    Automatizācijas daļas priekšnieks – programmētājs, sevr.org.ru

"Vispirms gribas atzīmēt, ka GARM Technologies ir vienīgais uzņēmums no visām, ar kuriem nācies strādāt, kas nerunā tukšu un izpilda visus solījumus. Ļoti priecē ātrums, drošība, kvalitāte un cena par pakalpojumiem. Kompānija pilnībā atbilst tās statusam – “Profesionāļi”. Redzams, ka GARM Technologie darbojas mūsdienu garā un spēj konkurēt ar labākajiem Eiropas līmeņa hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Atsevišķi gribas atzīmēt tehnisko atbalstu. Ja Jūs uztrauc kāds jautājums, atbilde uz to vienmēr būs ātra, pieklājīga un, galvenais, profesionāla. Administrācija vienmēr gatava palīdzēt klientiem SMS uzstādīšanā vai iestatīšanā, skriptu uzstādīšanā, vai vienkārši sniedz lietišķu padomu. Ar pārliecību varu teikt, ka šis uzņēmums visaugstākajā līmenī īsteno savu galveno mērķi – sniegt kvalitatīvus hostinga pakalpojumus."
    Aleksejs Tišonoks, projektu administrators – designforum.ru


Klientu apkalposanas tālruni
Latvija: +371 67881511
Lietuva: +370 52596190
Igaunija: +372 6683136
Krievija: +7 4999186382

GARMTECH ir SIA "GARM Technologies" piederoša reģistrēta tirdzniecības zīme.
     Nosacījumi             Pastāstīt draugam           Drukāt           Pielikt pie grāmatzīmēm          Uz augšu