Sazināties ar mums!
Tālrunis: (+371) 67-88-15-11
E-pasts: info@garmtech.lv
Skype: support.garmtech
[jcnbyu, hostings, hosting
Ieeja klientiem
Maksājumu sistēma
Ieeja e-pastā
Tehniskais atbalsts
  English
  Latviešu
  Русский
Kompānija Hostings Virtuālais serveris Serveri Domēni un SSL
  Hostings      ASP.NET hostings      SpamExperts      
     ZIŅAS
   GARMTECH aktīvi iesaistās Rīgas radošajā dzīvē!

   Aptauja: cilvēki nav pārliecināti par savu datu drošību internetā, un tomēr aktīvi veic pirkumus.

   Vairāk ziņas      

Partneru programma

     REKOMENDĀCIJAS

"Laba apkalpošana, [GARMTECH] ātri reaģē..."
    Web programmētājs, player.lv

   Vel rekomendācijas      

Atbildigs Interneta Pakalpojumu Sniedzejs
SIA GARM Hosting was awarded this badge for its excellent service GARMTECH Hosting was awarded this badge for its excellent service

Bitcoin accepted here
Uptime Counter Uptime checked by Pingdom
www.megastock.ru Verified Webmoney

Hostings - klasiskais Linux hostings

GARMTECH - tas ir drošs un stabils hostings, kas uzņēmuma darbības laikā ir izvēlējušies vairāk kā 5000 mājas lapu īpašnieki. Mēs veiksmīgi attīstāmies tirgū kopš 2001. gada un par šo laiku kļuvuši par vienu no vadošajiem hostinga pakalpojuma sniedzējiem Latvijā. GARMTECH veiksmīgas attīstības pamats un mūsu primāra vērtība ir apmierināts klients.

Mēs nepārtraukti strādājam pie pakalpojumu pilnveidošanas, kas ļauj mums nodrošināt augstākas kvalitātes hostingu. GARMTECH regulāri veic tehnoloģiskas bāzes modernizāciju un tehniskas atbalsta darbības pilnveidošanu. Atšķirībā no daudzām citām kompānijām, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus, mums ir savs mūsdienu un augsti tehnoloģisks datu centrs. Tas ļauj nodrošināt un garantēt kvalitāti katrā pakalpojuma sniegšanas posmā. Ar kvalitāti mēs saprotam ne tikai Jūsu mājas lapas nepārtrauktu darbību, bet arī tehnisko jautājumu operatīvu risināšanu, kas rodas mājas lapas vai e-pastu darba procesā.

Mēs vieni no pirmajiem Latvijā ieviešam tehnoloģiskus jauninājumus. Tas ļauj mūsu klientiem saņemt pakalpojumu, kas atbilst pasaules līmeņa standartiem. Tā, visi klasiska hostinga serveri darbojas zem OS CloudLinux vadības. Šī operētājsistēma nodrošina virkni priekšrocību salīdzinājumā ar citām OS, kas bieži tiek izmantotas virtuāla hostinga serveru darbībai. CloudLinux darbības pamatā ir LVE tehnoloģija - Lightweight Virtual Environment. LVE ideja balstās uz virtualizācijas tehnoloģijas, kas ir līdzīga izdalītajiem virtuālajiem serveriem (VPS), bet šeit atšķirība ir tāda, ka VPS tā ir virtualizācija operētājsistēmas līmenī un LVE - lietotāja līmenī. Bez LVE CloudLinux operētājsistēmā ir realizēti tādi komponenti kā CageFS (virtuāla failu sistēma), PHP Selector (ļauj uzstādīt katram lietotājam atsevišķu PHP versiju un moduļus) u.c.

Visiem klasiskā hostinga serveriem kā web serverus izmanto LiteSpeed Web Server. Tas ir ceturtais populārākais pasaulē web serveris (pirmais pasaulē komerciālo web serveru vidū). LiteSpeed pilnībā ir savienots ar Apache. Turklāt tā ražīgums pieaug pat līdz 533% salīdzinājumā ar parasto Apache un par 67% salīdzinājumā ar nginx. Galvenās LiteSpeed priekšrocība ir ražīgums, paplašināmība un drošība.

Par vienu no pēdējiem mūsu tehnoloģiskiem jauninājumiem ir kļuvusi SSD disku ieviešana (Solid State Drive). Uz doto brīdi GARMTECH ir vienīgais hostinga pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas aprīkojis absolūti visus klasiskā hostinga serverus un VPS/VDS ar SSD nesējiem. Šis ekskluzīvais risinājums jau šodien ir pieejams katram mūsu klientam. Neskatoties uz to, ka SSD ieviešana prasīja ievērojamas investīcijas, pakalpojuma cena ir palikusi nemainīga. Šīs jaunās tehnoloģijas ieviešana bija tik nozīmīgs solis gan kompānijai, gan klientiem

, ka sadalīja GARMTECH kā uzņēmuma attīstību *pirms* un *pēc* posmos. Pateicoties SSD disku esamībai, mājas lapu darbība, kas ir izvietotas uz mūsu serveriem, ir kļuvusi ātrāka līdz pat 300%. Šobrīd SSD diski ir GARMTECH vizītkarte un viena no galvenajām konkurences priekšrocībām.

Papildu mūsdienu tehnoloģisko risinājumu izmantošanai ir svarīgi atzīmēt pastāvīgu pakalpojuma sniegšanas kvalitātes pilnveidošanu arī citos virzienos. Viens no tādiem virzieniem ir klientu tehniskais atbalsts.

Šobrīd mēs esam viens no retajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā diennakts tehnisko atbalstu (24/7) trīs valodās. Ņemot vērā to apstākli, ka jautājumi klientiem var rasties jebkurā laikā un bieži vien viņiem nav iespējas gaidīt atbildi līdz rītam, diennakts tehniskais atbalsts padarīja mūsu servisu ne tikai pieejamāku, bet arī operatīvāku. Daudzi klienti, kuriem vakarā vai naktī ir svarīgi savlaicīgi un ātri risināt radušās problēmas, augsti novērtēja mūsu diennakts servisu.

Atkarībā no klientu prasībām GARMTECH piedāvā trīs hostinga tarifu plānus: Alpha, Beta un Gamma. Pats populārākais tarifs ir Beta. To var izvēlēties lielākā mājas lapu īpašnieku daļa, jo tajā ir iekļauts viss nepieciešamais mājas lapas pilnvērtīgai darbībai: 50GB vietas uz cieta diska, 5 domēni, neierobežots pasta kastīšu skaits, MySQL datubāze u.c. Ņemot vērā visas priekšrocības (mūsdienu tehniskie risinājumi, SSD diski, diennakts atbalsts), šī tarifa cena ir visai pievilcīga - tikai 5.79 eur/mēnesī. Papildu mēs piedāvājam elastīgu atlaižu sistēmu. Piemēram, apmaksājot hostingu uz gadu, Jūs saņemat 5% atlaidi, un mēs bezmaksas reģistrējam (pagarinām) domēnu vienā no zonām: .lv, .com, .net, .org, .biz, .name, .us, .info или .ws.

Būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu klientu lokā!

Kas ir hostings?

Jēdziens hostings ir cēlies no angļu vārda "hosting" un nozīmē mājas lapas izvietošanu uz servera ar mērķi nodrošināt 24/7 piekļuvi internetam. Parasti mājas lapu īpašnieki to nedara uz savējiem serveriem, jo servera iegāde un uzturēšana ir saistīta lieliem izdevumiem. Tādēļ vairākums mājas lapu tiek izvietotas uz kompāniju serveriem, kuras profesionālā līmenī sniedz hostinga pakalpojumus. Izvēloties hostinga provaideru savai mājas lapai, ir ļoti svarīgi pareizi izvērtēt piedāvājumu. Daudzi pircēji orientējas vienīgi uz pakalpojuma cenu. Taču pieredze liecina, ka lētākais hosting pakalpojums tikai ļoti retos gadījumos spēj nodrošināt pienācīgu kvalitāti. Tāpēc, izvēloties hostinga provaideru, svarīgi pievērst uzmanību virknei citu svarīgu rādītāju, tādiem kā darba pieredze, tehniskais atbalsts, hostinga tehniskie raksturlielumi, un tikai pēc tam jāpievērš uzmanība cenai.

Datu glabāšanas tehnoloģijas uz SSD datu nesējiem priekšrocības

Šī visjaunākā datu glabāšanas tehnoloģija uz SSD pēdējās paaudzes nesējiem mums ir ļāvusi nodrošināt stabilitāti un mājas lapu darba ātrumu, kuru nespēj piedāvāt neviens cits hostinga provaiders Latvijā.


Klientu apkalposanas tālruni
Latvija: +371 67881511
UK: +44 (131) 5070118

"GARMTECH" ir GARMTECH LP piederoša reģistrēta tirdzniecības zīme.
     Nosacījumi             Pastāstīt draugam           Drukāt           Pielikt pie grāmatzīmēm          Uz augšu