Sazināties ar mums!
Tālrunis: (+371) 67-88-15-11
E-pasts: info@garmtech.lv
Skype: support.garmtech
[jcnbyu, hostings, hosting
Ieeja klientiem
Maksājumu sistēma
Ieeja e-pastā
Tehniskais atbalsts
  English
  Latviešu
  Русский
Kompānija Hostings Virtuālais serveris Serveri Domēni un SSL
  Visas ziņas      Pēdējais mēnesis      Pēdējais gads      
     ZIŅAS
   GARMTECH aktīvi iesaistās Rīgas radošajā dzīvē!

   Aptauja: cilvēki nav pārliecināti par savu datu drošību internetā, un tomēr aktīvi veic pirkumus.

   Vairāk ziņas      

Partneru programma

     REKOMENDĀCIJAS

"[GARMTECH] ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs, kurš piedāvā hostingu ar anonīmu FTP. Milzīgs paldies viņiem par to! Pat no Jakutijas ātrums darbā ar hostu ir lielāko uzslavu vērts! Lielisks tehniskais atbalsts un ātra un pieklājīga reakcija uz ‘muļķīgiem’ jautājumiem, kurus uzdod nezinošie lietotāji..."
    Automatizācijas daļas priekšnieks – programmētājs, sevr.org.ru

   Vel rekomendācijas      

Atbildigs Interneta Pakalpojumu Sniedzejs
SIA GARM Hosting was awarded this badge for its excellent service GARMTECH Hosting was awarded this badge for its excellent service

Bitcoin accepted here
Uptime Counter Uptime checked by Pingdom
www.megastock.ru Verified Webmoney

GARM Technologies ir pirmais hostinga provaideris Latvijā, kas uzstādījis serverus ar SSD tehnoloģiju

Janvāra sākumā uz visiem shared hosting serveriem tiek uzstādīti jaunās paaudzes datu nesēji – SSD (Solid State Drive). Jaunie datu nesēji nodrošina lielisku veiktspēju, augstu efektivitāti, neticamu fizisko drošību un zemu energopātariņu.

Daudzi mūsu klienti pamanīja, ka pēdējā laikā mums bija zināmas grūtības ar mūsu serveru darbību. Šim ir objektīvs pamatojums – dažu nedēļu garumā mēs cītīgi un bez brīvdienām nodarbojāmies ar kardināliem mūsu materiāli-tehniskās bāzes uzlabojumiem. Mums bija pietiekami grūti pieņemt lēmumu par darba uzsākšanu, jo tādus globālus pilnveidojumus nav iespējams nodrošināt bez serveru darbības pārtraukšanas. Mēs saprotam, ka atbilstošs brīdis neparādīsies nekad. Tas ir tāpat, kā veikt kapitālo ceļu remontu Brīvības ielā – jādara, bet, kurā brīdī, nav saprotams.

Pateicoties mūsu speciālistu titāniskajam darbam un uzņēmuma vēlmēm pilnveidot pakalpojumu kvalitāti, mūsu serveri kļuva par vieniem no mūsdienīgākajiem Latvijā. Jaunāka datu glabāšanas tehnoloģija uz pēdējās paaudzes SSD diskiem ļāva mums piedāvāt stabilitāti un mājas lapu darbības ātrumu, kuru nevar piedāvāt neviens hostinga provaideris Latvijā. Jāatzīmē, ka būtiski pieauga datu drošības līmenis.

Augsta pakalpojuma kvalitāte ir prioritāte Nr.1 mūsu darbībā. Tāpēc mēs turpināsim attīstību arī 2013. gadā. Mēs kļūsim labāki, lai piedāvāt jums augstāko kvalitātes līmeni – GARM Technologies kvalitāti.Twitter Draugiem Facebook E-mail friend
Piektdiena, 2013. Gada 25. Janvāris, Plkst. 14 Un 43

Klientu apkalposanas tālruni
Latvija: +371 67881511
UK: +44 (131) 5070118

"GARMTECH" ir GARMTECH LP piederoša reģistrēta tirdzniecības zīme.
     Nosacījumi             Pastāstīt draugam           Drukāt           Pielikt pie grāmatzīmēm          Uz augšu