GARM Technologies - ZIŅAS http://www.garmtech.lv/ The latest news from GARM Technologies, an Latvian internet services company Web site. Размер файла может быть достаточно большим, так как он содержит все заголовки и тексты новостей. lv Copyright 2002-2016 SIA "GARM Technologies" http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss 720 P 0 S 0 V 0 Com 3 Tol 0 Env 0 SF 0 Edu 0 Can 0 MC 0 Gam -1 http://www.garmtech.lv/i/logo.gif GARM Technologies: News http://www.garmtech.lv/lv/news/ GARMTECH aktīvi iesaistās Rīgas radošajā dzīvē! http://www.garmtech.lv/lv/news/117 Tieši tāpēc mūsu komanda bija ļoti ieinteresēta, kad uzzināja ka viens no mūsu lojāliem klientiem rīko ļoti nozīmīgu dejotajiem pasākumu! Un tieši tā, 1. maijā, koncertzāle Studio 69 notika pirmais ikgadējais deju konkurss “BEST SHOW 2015”, kuram mums arī paveicas sniegt savu atbalstu.

Konkursa, kā arī organizatoru uzdevums bija piesaistīt pēc iespējas vairāk dejotājus un dejotāju kolektīvus - kā starp iesācējiem tā arī starp profesionāliem un ar žūrija palīdzību izvēlēties no tiem tos, kuriem bija visiespaidīgākā dejas izrāde. Kā ir saprotams, šādi konkursi ir lieliska iespēja dejotajiem pāradīt savas iespējas un saņemt atpakaļ ne tikai mediju atbalstu, bet arī balvas, kuri noteikti palīdzēs viņiem karjerās nākotnē!

Iespaidīgajā izrādē piedalījās kā vietēji talanti, tā arī talanti no ārzemēm! Nav iespējams aprakstīt šo prieka sajūtu skatīties uz šiem jauniem, nenogurstošiem, harizmātiskiem dalībniekiem un saprast cik īsti šādu cilvēku ir ne tikai mūsu valstī bet arī starp mūsu valsts kaimiņiem – žūrija veselo dienu mēģinājuši atrast labāko no visiem!

Protams, ka konkursā nogalē balvas, nozīmīgākus no kuriem arī izsniedza GARM Technologies, dabūja tikai labākie no labākiem!

Mums bija ļoti patīkami piedalīties šajā vēsturiska dejotajiem pasākumā un arī pašiem ar visiem saviem spēkiem kaut daļēji palīdzēt dalībniekiem viņu karjeras ceļā!

Esam ļoti pateicīgi organizatoriem par šādu iespēju un ceram, ka konkurss arī tālāk sniegs prieku visiem kas piedalīsies tajā un būs pilns ar šo brīnišķīgu deju atmosfēru!

]]>
Tue, 16 Jun 2015 15:23:29 +0300
Aptauja: cilvēki nav pārliecināti par savu datu drošību internetā, un tomēr aktīvi veic pirkumus. http://www.garmtech.lv/lv/news/116 Kā liecina hostinga pakalpojumu sniedzēja GARMTECH aptaujas dati, 80% respondentu nav pārliecināti par savu datu drošību internetā, un tikai 20% interneta lietotāju šajā vidē jūtās droši. Aptaujā piedalījās 238 respondenti no dažādām Latvijas pilsētām.

GARMTECH veiktās aptaujas par datu drošību internetā dati liecina, ka 80% respondentu uzskata tīmekļa vidi par nepietiekami drošu, bet 30% aptaujāto apgalvo, ka vismaz vienu reizi ir saskārušies ar personīgo datu zādzību internetā (paroles utt.). Neskatoties uz to, 83% no aptaujātajiem interneta vidē brīvi veic ar finansēm saistītas darbības (maksājumi, pirkumi). Tas liecina par to, ka priekšrocības, ko tiešsaistes vide piedāvā, ir tik vilinošas, ka mēs esam gatavi ikdienu uzņemties risku, lietojot globālā tīmekļa iespējas.

Aptaujas dalībnieki arī norādīja, kādi ir populārākie interneta izmantošanas riski. 33% respondentu uzskata, ka visvieglāk savu datoru, ir inficēt ar datorvīrusu. Nedaudz atpaliek uztraukums par identitātes zādzības iespējām, kas ir aktuāla 32% respondentu. Neskatoties uz to, ka interneta lietotāji ir labi informēti par riskiem, kas saistīti ar globālā tīmekļa izmantošanu, lielākā daļa respondentu diezgan pavirši attiecas uz veicamajām darbībām, kas būtu nepieciešamas, lai uzlabotu datu drošību internetā. Tostarp 20% respondentu pat atdzina, ka sastāda vieglus un ātri iegaumējamus piekļuves datus (piem., e-pastam, 12345 utt.), bet 60% aptaujāto savus piekļuves datus maina tikai reizi gadā vai pat retāk.

Aptaujas rezultāti liecina, ka datu drošība internetā ir aktuāla tēma globālā tīmekļa lietotājiem, bet tai pašā laikā, respondenti nespēj rīkoties pareizi, lai paaugstinātu savu datu drošības līmeni. Var secināt, ka liela daļa cilvēku nav pietiekami informēti par to, kā pareizi aizsargāt savus personas datus internetā.

Zemāk GARMTECH eksperti piedāvā ieteikumus, kas palīdzētu samazināt datu zādzības riskus internetā:

 1. īpaši pievērsiet uzmanību savas paroles sarežģītībai. Neizvēlieties vienkāršas paroles (piemēram, 12345 utt.),
 2. centieties mainīt piekļuves datus regulāri (reizi trīs mēnešos),
 3. vienmēr izmantojiet antivīrusa programmnodrošinājumu,
 4. uzstādiet piedāvātos programmnodrošinājuma atjauninājumus,
 5. mājas lapā, kur tiek pieprasīti personas dati, pievērsiet uzmanību, vai SSL sertifikātu ir izdevusi iestāde, kurai ir tiesības to izsniegt,
 6. esiet uzmanīgi, uzstādot bezmaksas programmnodrošinājumu,
 7. nopietni uztveriet Jūsu bankas vai interneta pakalpojumu sniedzēja brīdinājumus.
]]>
Wed, 28 May 2014 11:33:52 +0300
GARMTECH klientiem tagad ir pieejams ISPmanager 5! http://www.garmtech.lv/lv/news/115 ISPlogoGARMTECH turpina veiksmīgi attīstīties, lai piedāvātu saviem klientiem arvien plašāku un ērtāku servisu. Ikdienas darbā izmantojam mūsdienīgu aprīkojumu un programmnodrošinājumu, savukārt mūsu inženieri piemeklē optimālus tehniskos risinājumus ar mērķi nodrošināt maksimālu ražīgumu. Esam gandarīti paziņot, ka tagad virtuālo (VPS) un fizisko serveru lietotājiem ir iespēja uzstādīt hostinga vadības paneli ISP manager 5.

ISPmanager 5 – ir pasaulē vadošā daudzfunkcionālā hostinga vadības paneļa jaunā versija. Intuitīvi saprotams interfeiss palīdz viegli pārvaldīt domēna vārdus, e-pastus un mājas lapas.

Pie tam jaunais vadības panelis ISPmanager 5 patērē ļoti maz sistēmas resursu, kas praktiski neietekmē Jūsu servera ražīgumu, tai pat laikā, ļaujot saglabāt lietošanas ērtumu, ar minimāliem tēriņiem.

Jaunas iespējas:

 • Vienkāršots web interfeiss: vadības paneļa ārējais izskats ir pilnībā pārveidots. Tika deaktivizēti novecojuši parametri un funkcijas.
 • Daudzām formām tagad ir pieejami divi varianti: 1) jauniem lietotājiem, kur Jums būs piedāvāta iespēja ievadīt tikai nepieciešamos parametrus un 2) pieredzējušajiem lietotājiem.
 • Set up wizard izmantošana. Tā atvieglo sākotnējo parametru iestatīšanu, pieprasot ievadīt nepieciešamos datus un izveidojot nepieciešamos ierakstus.
 • Atjaunota lietotāju piekļuves tiesību sistēma. Ar uzlabotu piekļuves sistēmu Jums ir plašas iespējas veidot lietotāju piekļuves tiesības ne tikai pie funkcijām, bet arī atsevišķiem formu laukiem.
]]>
Mon, 27 Jan 2014 15:47:01 +0200
GARMTECH piedāvā saviem klientiem jaunās paaudzes Webmail (Atmail) http://www.garmtech.lv/lv/news/114
 • Pilnā integrācija ar mobilajiem tālruņiem, portatīvajiem, galda un planšetdatoriem
 • Daudzvalodu
 • Viegli pielāgojams korporatīvais dizains
 • Uzlabota meklēšanas funkcija
 • Sinhronizācija ar Outlook
 • Webmail (Atmail) jauno versiju izmantot ir kļuvis vēl vieglāk, ērtāk un ātrāk.
  Lūk, svarīgākie uzlabojumi jaunajā Webmail (Atmail) versijā
  letter iOS
  Viegli veidot vēstules ar korporatīvo simboliku iCal un iOS gatavs darbam
  Augšupielādējiet logotipu un citus korporatīva dizaina elementus ar vadības paneļa palīdzību un ievietojiet tos vēstulēs. Apvienojiet jūsu Mac iCal ar mūsu CalDAV platformas palīdzību. Jums nepieciešams tikai viens klikšķis, lai sinhronizētu kalendāra darbību ar iPhone, iPad un iPod.
  search letter
  Pilnveidots meklētājs Pārbaudiet e-pastu mobilajā tālrunī
  Tagad meklēt vajadzīgas vēstules un pielikumus saņemtā vai nosūtītā direktorijās ir vēl vieglāk un ātrāk. Jums nepieciešams tikai viens klikšķis, lai uzstādītu programmu e-pasta izmantošanai mobilajā tālrunī un planšetdatorā. Instalējot pielikumu Full ActiveSync, e-pasts, kontakti un kalendārs sinhronizējas automātiski.
  sync language
  Outlook® sinhronizācija Daudzvalodu interfeis
  Instalējiet pielikumu Atmail OutlookSync, lai sinhronizētu datus no Outlook® kalendāra un kontaktiem. Latviešu, krievu, angļu vai lietuviešu? Ar pilnveidotu Webmail (Atmail) tā nav problēma. Pārslēdzaties uz jebkuru valodu, kurā vēlāties redzēt interfeisu, ieskaitot ikonas un pogas.
  contacts vcard
  Saglabāt kontaktus ir vēl vieglāk vCard atbalsts
  Pilnveidotājs webmail automātiski saglabā visus kontaktus no saņemtām un nosūtītām vēstulēm. Pilnveidotājs webmail ļauj importēt, eksportēt un dalīties ar kontaktiem vizītkaršu formātā.
  ]]>
  Thu, 10 Oct 2013 10:23:02 +0300
  GARMTECH piedalās projektā „LIA un LTA biedru darbaspēka kvalifikācijas celšana”... http://www.garmtech.lv/lv/news/112 ESF
  SIA “GARM Technologies” piedalās projektā „Latvijas Interneta Asociācijas un Latvijas Telekomunikāciju Asociācijas biedru darbaspēka kvalifikācijas celšana”, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. Biedrība „Latvijas Interneta asociācija” un v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” 15.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0024.

  ]]>
  Mon, 22 Apr 2013 21:37:47 +0300
  GARM Technologies nosaucis mēneša labāko partneri... http://www.garmtech.lv/lv/news/111 Partner of the Month 03-13GARM Technologies turpina priecināt un apbalvot savus labākos partnerus. Atgādinām, ka mēs katru mēnesi izvēlāmies vienu no mūsu labākajiem partneriem, kurš saņem vērtīgu dāvanu. Šomēnes par uzvarētāju kļuva Andrejs.

  Mēs nolēmām atturēties no tradicionālām dāvanām un šoreiz uzdāvinājām dāvanu karti alpīnisma nodarbības apmeklējumam. Esam pārliecināti, ka šis būs aizraujošs pasākums, kur Andrejs varēs pamēģināt savus spēkus kāpšanas sportā.

  Mēs arī turpmāk plānojam patīkami pārsteigt mūsu partnerus ar interesantām dāvanām. Ja arī Jūs vēlāties ne tikai saņemt lielu komisiju, bet arī kļut par uzvarētāju, reģistrējāties mūsu sadarbības programmā un iesakiet mūsu hostingu http://partner.garmtech.lv.

   

   

   

  ]]>
  Thu, 11 Apr 2013 11:43:35 +0300
  GARM Technologies novēl Priecīgas Lieldienas... http://www.garmtech.lv/lv/news/110 Vēju šūpoles augšā un lejā,Līdz pat galotnei sirdi nes līdz.Lai caur Lieldienu gaismu no jauna,Atkal tiek dāvāts cerību rīts.

  ]]> Sat, 30 Mar 2013 22:58:56 +0200 GARM Technologies: webmail un zināšanu bāze ir pieejami Lietuviešu valodā... http://www.garmtech.lv/lv/news/109 Lithania Lieliskās ziņas no GARM Technologies viesiem, kas runā Lietuviešu valodā. Tagad webmail un zināšanu bāze ir pieejami ne tikai Latviešu, Krievu, Angļu, bet arī Lietuviešu valodā. Kopš aprīļa sākumā GARM Technologies servisu izmantošana mūsu kaimiņiem kļuvusi vēl vieglākā, ērtākā un saprotamākā.

  Šī iniciatīva (webmail un zināšanu bāzes tulkojums Lietuviešu valodā) tika veikta mūsu attīstības stratēģijas ietvaros starptautiskajos tirgos. Tāpat, kā Latvijā, Lietuvā mūsu primārais mērķis ir TOP kvalitātes hostinga pakalpojumu sniegšana. Šo instrumentu tulkošana uz Lietuviešu valodu ir viens no soļiem šī mērķa sasniegšanā. Esam pārliecināti, ka Lietuviešu klienti augsti novērtēs mūsu iniciatīvu.

  ]]>
  Fri, 29 Mar 2013 03:48:29 +0200
  Aptauja: Latvijas web dizaineri vēls dzīvot Lielbritānijā un saņemt 1500 latu... http://www.garmtech.lv/lv/news/108 Februāra sākumā hostinga pakalpojumu sniedzējs "GARM Technologies" veica aptauju web dizaineru vidū. Tās mērķis bija noskaidrot, kurās valstīs web dizaineru darbs tiek apmaksāts visaugstāk, kur tiek radīti mūsdienīgākie risinājumi un kurās valstīs respondenti vislabprātāk vēlētos strādāt. Aptaujas rezultāti atklāja trīs līderu valstis, kur pēc respondentu viedokļa web dizaineru darbs tiek apmaksāts visaugstāk. Tās ir Lielbritānija (27,7%), ASV (21,3%) un Vācija (14,9%).

  Taču respondentu viedoklis mainās, kad tiek jautāts nevis par darba samaksu, bet par web dizaina risinājumu kvalitāti. Pēc Latvijas web dizaineru domām mūsdienīgākie risinājumi tiek radīti ASV (27,9%), Krievijā (25,6%) un tikai pēc tam Lielbritānijā (13,9%). Vācija šajā sarakstā ierindojas ceturtajā vietā (9,3%).

  "Mums bija interesanti noskaidrot, kā web dizaineri vērtē savu vietējo kolēģu darbu. Tam mēs palūdzam novērtēt Latvijas web dizaineru vidējo profesionalitātes līmeni. Aptaujas rezultāti parāda, ka respondenti pietiekami kritiski vērtē vietējo kolēģu darbu", tā Maksims Koržanovs, GARM Technologies direktors. Tā, 58,8% respondentu mūsu valsts speciālistu vidējo profesionalitātes līmeni pēc 5 ballu skalas (kur 5 ir augstākais vērtējums) novērtē ar 3 ballēm. Savukārt katrs trešais respondents (35,3%) savu kolēģu līmeni novērtē ar 4 ballēm.

  Ja Latvijas web dizaineriem būtu iespēja izvēlēties valsti, kurā viņi visvairāk vēlētos strādāt, 27,7% speciālistu brauktu uz Lielbritāniju, 17% - uz Vāciju, 14,9% - uz ASV un 12,8% - uz Krieviju.

  Interesantas izrādījušās atbildes uz jautājumu par vēlamo atalgojumu. 35,3% respondentu vēlas saņemt vairāk nekā 1500 latu mēnesī pēc nodokļu nomaksas. 23,5% speciālistu ir gatavi strādāt par 1201-1500 latiem mēnesī. Tikpat liels web dizaineru procents savu atalgojuma latiņu ir nolaidis zemāk un mēnesī vēlētos saņemt 801-1200 latu. Un tikai 11,8% ir gatavi strādāt par 500-800 latiem.

  Aptauja tika veikta 2013. gada februāra sākumā. Aptaujā piedalījās 113 web dizaineri no lielākajām Latvijas pilsētām. 11,8% respondentu darba pieredze ir 1-3 gadi, 58,8% tā ir 4-6 gadi, 17,6% 7-10 gadi un 11,8% - 11 un vairāk gadi.

  ]]>
  Tue, 19 Feb 2013 21:10:53 +0200
  GARM Technologies ir pirmais hostinga provaideris Latvijā, kas uzstādījis serverus ar SSD tehnoloģiju... http://www.garmtech.lv/lv/news/107 Janvāra sākumā uz visiem shared hosting serveriem tiek uzstādīti jaunās paaudzes datu nesēji – SSD (Solid State Drive). Jaunie datu nesēji nodrošina lielisku veiktspēju, augstu efektivitāti, neticamu fizisko drošību un zemu energopātariņu.

  Daudzi mūsu klienti pamanīja, ka pēdējā laikā mums bija zināmas grūtības ar mūsu serveru darbību. Šim ir objektīvs pamatojums – dažu nedēļu garumā mēs cītīgi un bez brīvdienām nodarbojāmies ar kardināliem mūsu materiāli-tehniskās bāzes uzlabojumiem. Mums bija pietiekami grūti pieņemt lēmumu par darba uzsākšanu, jo tādus globālus pilnveidojumus nav iespējams nodrošināt bez serveru darbības pārtraukšanas. Mēs saprotam, ka atbilstošs brīdis neparādīsies nekad. Tas ir tāpat, kā veikt kapitālo ceļu remontu Brīvības ielā – jādara, bet, kurā brīdī, nav saprotams.

  Pateicoties mūsu speciālistu titāniskajam darbam un uzņēmuma vēlmēm pilnveidot pakalpojumu kvalitāti, mūsu serveri kļuva par vieniem no mūsdienīgākajiem Latvijā. Jaunāka datu glabāšanas tehnoloģija uz pēdējās paaudzes SSD diskiem ļāva mums piedāvāt stabilitāti un mājas lapu darbības ātrumu, kuru nevar piedāvāt neviens hostinga provaideris Latvijā. Jāatzīmē, ka būtiski pieauga datu drošības līmenis.

  Augsta pakalpojuma kvalitāte ir prioritāte Nr.1 mūsu darbībā. Tāpēc mēs turpināsim attīstību arī 2013. gadā. Mēs kļūsim labāki, lai piedāvāt jums augstāko kvalitātes līmeni – GARM Technologies kvalitāti.

  ]]>
  Fri, 25 Jan 2013 14:43:27 +0200
  Izvēlāmies mēneša partneri... http://www.garmtech.lv/lv/news/106 Jaunais gads – jaunās tradīcijas! Mūsu partneriem šis gads sākas ar labām ziņām. Katru mēnesi mēs izvēlēsimies vienu web meistari starp mūsu aktīvākajiem partneriem. Uzvarētājus pasludināsim katra mēneša pirmajos datumos, sākot ar februāri. Aktīvākus partnerus gaida interesantas dāvanas.

  Mēs vienmēr teicam, ka mums ir divās lielākās vērtības. Tās ir mūsu partneri un klienti. Visa mūsu darbība ir vērsta uz to, lai jūs vienmēr būtu apmierināti ar sadarbību. Bet mēs esam dziļi pārliecināti, ka ne tikai augstai pakalpojuma kvalitātei ir milzīga nozīme. Mums ir svarīgi padarīt mūsu sadarbību daudzveidīgāku, interesantāku un izdevīgāku mūsu labākajiem partneriem. Tieši tāpēc mēs nolēmām apbalvot aktīvākus web meistarus. Gribam ticēt, ka jums tas patīks.

  Mēs jau nosakam dāvanu klāstu tuvākajām gadam. Bet ja jums ir kādas vēlmes vai idejas, mēs labprāt tos pieņemsim. Sūtiet tos uz epastu sv@garmtech.lv.

  ]]>
  Mon, 21 Jan 2013 12:13:09 +0200
  GARMTECH - „Atbildīgs Interneta pakalpojumu sniedzējs”. http://www.garmtech.lv/lv/news/105 Atbildigs Interneta pakalpojumu sniedzejsGARM Technologies liek akcentu savā darbībā ne tikai uz augsto pakalpojuma kvalitāti un operatīvo tehnisko atbalstu. Mums ir ļoti svarīgi, lai GARM Technologies tiek uztverts kā stabils un drošs hostinga provaideris.

  Klientu uzticība tā ir viena no svarīgākajām prioritātēm mūsu darbībām. Apliecinot šos vārdus, mēs parakstījām trīspusējo memorandu ar Latvijas Interneta asociāciju un CERT.LV un realizējām virkni iniciatīvu, kas ļāva mums iegūt kvalitātes zīmi „Atbildīgs Interneta pakalpojumu sniedzējs”.

  Atbilstoši šim memorandam:

  • Mēs sadarbojamies ar Net-Safe Latvia Drošāka interneta centru, lai nodrošinātu iespējami ātru nelegālā satura izņemšanu no publiskas aprites internetā;
  • Mēs sadarbojamies ar CERT.LV (Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūciju), informējam savus klientus par to, ka viņu datori ir inficēti ar kādu no vīrusiem un/vai kļuvuši par robotu tīklu sastāvdaļu un kā šo situāciju novērst;
  • Pēc klientu pieprasījuma mēs nodrošinām bezmaksas interneta satura filtru uzstādīšanu atbilstoši Elektronisko sakaru likumam.

  ]]>
  Thu, 22 Nov 2012 11:59:24 +0200
  GARM Technologies atjaunoja Webmail... http://www.garmtech.lv/lv/news/104 Mūsu uzņēmuma veiksmīgas attīstības pamats ir apmierināts klients. Tāpēc mēs nopietni ņemam vērā mūsu klientu vēlmes un ieteikumus un regulāri pilnveidojam pakalpojumu kvalitāti. Šoreiz mēs atjaunojām mūsu e-pasta servisu webmail. Tagad to izmantot ir vēl vieglāk, ērtāk un ātrāk.

  Lūk, svarīgākie uzlabojumi jaunajā webmail versijā


  Viegli veidot vēstules ar korporatīvo simboliku
  Augšupielādējiet logotipu un citus korporatīva dizaina elementus ar vadības paneļa palīdzību un ievietojiet tos vēstulēs.

  Veidojiet vēstules, izmantojot vizuāli pievilcīgus šablonus
  Tikai daži klikšķi un jūs varēsiet uzstādīt vēlamo vēstules dizainu, kuru sūtīsiet klientiem.

  Pilnveidots meklētājs
  Tagad meklēt vajadzīgas vēstules un pielikumus saņemtā vai nosūtītā direktorijās ir vēl vieglāk un ātrāk.

  Pārbaudiet e-pastu mobilajā tālrunī
  УJums nepieciešams tikai viens klikšķis, lai uzstādītu programmu e-pasta izmantošanai mobilajā tālrunī un planšetdatorā. Instalējot pielikumu, e-pasts, kontakti un kalendārs sinhronizējas automātiski.

  Saglabāt kontaktus ir vēl vieglāk
  Pilnveidotājs webmail automātiski saglabā visus kontaktus no saņemtām un nosūtītām vēstulēm.

  vCard atbalsts
  Pilnveidotājs webmail ļauj importēt, eksportēt un dalīties ar kontaktiem vizītkaršu formātā.
  ]]>
  Tue, 16 Oct 2012 09:56:19 +0300
  Eiropas Savienība veicinās „mākoņa” tehnoloģiju virzīšanu cerībā nodrošināt 2,5 milj. jaunu darba vietu... http://www.garmtech.lv/lv/news/103 Eiropas Savienība liek uzsvaru uz „mākoņa” tehnoloģiju attīstību un piedāvā stratēģiju, kurā viens no mērķiem ir 2,5 milj. darba vietu izveidošana, ziņo hostinga provaideris „GARM Technologies”. Soļus, kurus plāno veikt Eiropas Komisija (EK), spēs nodrošināt būtisku Eiropas ekonomikas pieaugumu. Tā, stratēģijas realizācija ļaus saņemt budžetā papildus 160 miljardus eiro nākamajos astoņos gados.

  “Eiropai jādomā globāli”, apgalvo ES viceprezidente V.Redinga.

  ”Mākoņa” stratēģija veicinās uzticības paaugstināšanu inovatīviem IT risinājumiem un ļaus paaugstināt vienota digitāla tirgus konkurētspēju, kurā eiropieši jutīsies droši interneta vidē. Tas nozīmē, ka nepieciešama ātra datu aizsardzības programmas adaptācija, kuru EK piedāvājusi gada sākumā”, tā V.Redinga.

  Stratēģijas realizācijas soļi ietver sevī arī nepieciešamību izveidot jaunus tehniskos standartus datu pārnešanai, saderībai un atgriezeniskumam. Šos darbus plānots pabeigt nākošajā gadā.

  Vēl nozīmīga stratēģijas realizācijas loma tiek atvēlēta sadarbībai. „Eiropas „mākoņa” stratēģijā sadarbībai ar dalībvalstīm izmantos publiska sektora spēku (20% no visiem IT izdevumiem), lai izveidotu nepieciešamās Eiropas „mākoņa” tirgus formas, paaugstinātu „mākoņa” provaideru konkurētspēju un nodrošinātu lētāku un labāku e-pārvaldi”, tā v.Redinga.Būtisks stratēģijas realizācijas aspekts ir „mākoņa” provaideru sertifikācija. Tā ir nepieciešama, lai nodrošinātu kvalitatīvu, drošu un godīgu pakalpojumu sniegšanu. Eiropas Savienība plāno ieņemt galveno lomu „mākoņa” tehnoloģiju attīstībā kontinentā.

  ]]>
  Tue, 09 Oct 2012 17:13:45 +0300
  Jaunums. Yandex Metrika bezmaksas uzstādīšana: uzziniet, ko dara lietotāji jūsu mājas lapā... http://www.garmtech.lv/lv/news/101 Yandex MetrikaGARM Technologies uzsākusi piedāvāt jaunu pakalpojumu, kurš varētu ieinteresēt daudzus mājas lapu īpašniekus. Tagad, pasūtot mūsu hostingu (Beta vai Gamma tarifa plāns), mēs BEZ MAKSAS uzstādām jaudīgu analītisku instrumentu jūsu mājas lapai Yandex Metrika. Ja jūs vēlaties saprast, kā lietotāji rīkojas jūsu mājas lapā, tad šis instruments sniegs jums detalizētu informāciju.

  Lūk, dažas atskaites, kuras jūs varat saņemt ar Yandex Metrika palīdzību:

  • Klikšķu karte (Heat Map). Šī atskaite palīdzēs jums labāk saprast, kur skatās un klikšķina jūsu mājas lapas lietotāji. Piemēram, jūs izvietojat mājas lapā informāciju par jaunu pakalpojumu un vēlaties, lai lietotāji ar to iepazīstas. Klikšķu karte ļaus jums noskaidrot, vai lietotāji pamana vajadzīgo sadaļu/linku. Jūs arī varēsiet noskaidrot tās vietas mājas lapā, uz kurām klikšķina lietotāji (pat, ja tā nav norāde). Šī informācija ļaus jums uzlabot mājas lapu, padarīt to saprotamāku lietotājiem un saņemt vairāk jaunu klientu.
  • Webvizors. Šī atskaite sniedz mājas lapas lietotāju darbības video ieraksta formātā. Ar šīs atskaites palīdzību jūs varēsiet labāk saprast, ko lietotāji dara katrā lappusē, kā pārvieto peles kursoru un klikšķina uz norādēm. Tas ļaus jums noteikt problēmvietas mājas lapā, kuras apgrūtina veikt vajadzīgās darbības (pirkums, pasūtījuma formas aizpildīšana, reģistrācija utt.).

  Mūsu klienti ir mūsu lielākā vērtība. Tāpēc mēs cenšamies padarīt mūsu piedāvājumu jums maksimāli izdevīgu un lietderīgu. Esam pārliecināti, ka ar Yandex Metrika palīdzību jūs varēsiet uzlabot kompānijas mājas lapu, padarīt tās darbību efektīvāku un piesaistīt vairāk jaunu klientu.

  Lai pasūtītu Yandex Metrika, pasūtījuma formā komentāru sadaļā norādiet šo promo kodu YM082012.

  ]]>
  Tue, 25 Sep 2012 23:20:53 +0300
  Interesanti cipari par domēnu vārdu iegādi (augusts)... http://www.garmtech.lv/lv/news/100
  Desmitiem tūkstošu ASV dolāru „atkritumos”. Jā, tas tā arī ir. Novērtējiet paši. Domēna vārds trash.com (tulkojumā no angļu valodas – atkritumi) tika iegādāts par 44 000 ASV dolāriem ar brokera aģentūras Moniker palīdzību.

  „Sieviešu apdrošināšanu” novērtēja "tikai" par 2 000 ASV dolāriem. Tieši par tādu summu tika pārdots domēna vārds womensinsurance.com augustā. Šveices „velosipēdu” pārdeva par 3 000 eiro – par tādu summu domēna vārds bicycle.ch nomainīja īpašnieku domēna zonā .CH. Labs „domēna eksperts” nav nemazam tik dārgs – domēna vārds domainexpert.com tika iegādāts Sedo izsolē par 1 800 ASV dolāriem. Vācu trīs burtu domēna vārdu enc.de novērtēja par 6 000 eiro, „televīzijas” domēnu joy.tv par 7 600 ASV dolāriem un msg.me par 25 000 ASV dolāriem.

  Franču „fonds” ir savācis tikai 1 000 eiro. Par tādu summu augustā tika pārdots domēna vārds fond.fr ar izsoles Sedo palīdzību. Trīs burtu domēna vārds wod.com tika novērtēts par 51 750 ASV dolāriem. Mēs tomēr dzīvojam uz ļoti labas planētas. Par to zina arī tie, kas pārdod un pērk domēna vārdus. Tā, coolplanet.com tika pārdots par 40 000 ASV dolāriem. Interesanti, vai forex vairs nav tik populārs? Domēna vārdu forextrade.org novērtēja „tikai” par 1 000 ASV dolāriem.

  Vācu divciparu zīme 21.de tika iegādāta augustā par 12 000 eiro ar brokera Sedo palīdzību. Kanādas „svaigie augļi” nav nemazam tik lēti: domēna vārds freshfruit.ca .CA zonā tika novērtēts par 6 300 ASV dolāriem. Laiks strādāt! Domēna vārds work.org izsolē Sedo tika iegādāts par 55 000 ASV dolāriem. Starp citu, tas ir viens no dārgākajiem domēna vārdiem .ORG zonā 2012. gadā.

  ]]>
  Wed, 12 Sep 2012 12:41:12 +0300
  GARM Technologies ir iegādājusies hostinga provaideri Pro-hosting... http://www.garmtech.lv/lv/news/99 Augusta mēnesī GARM Technologies pabeigusi hostinga provaidera Pro-hosting iegādes procesu. Tādā veidā GARM Technologies turpina veiksmīgi realizēt savus attīstības un tirgus daļas palielināšanas plānus.

  Raimonds Siļiņš, Pro-hosting direktors, stāsta „GARM Technologies – tā bija pārdomāta izvēle. Pirmkārt, kompānija ir ieinteresēta klientu iegādē un tai ir nepieciešama pieredze un zināšanas šajā sarežģītā procesā. Otrkārt, GARM Technologies tas ir pazīstams tirgus dalībnieks ar desmit gadu pieredzi. Treškārt, GARM Technologies pakalpojumu sniegšanas kvalitāte atrodas augstā līmenī, tāpēc mēs varam būt droši par mūsu klientiem.”

  Savukārt, GARM Technologies direktors apstiprināja, ka klientu pārnešanas process uz uzņēmuma serveriem ir veiksmīgi pabeigts un Pro-hosting klienti saņems augstas kvalitātes pakalpojumus saskaņā ar GARM Technologies standartiem. ]]>
  Fri, 10 Aug 2012 12:15:38 +0300
  CloudFlare ļaus panākt Jūsu mājas lapas ātrāku un drošāku darbību... http://www.garmtech.lv/lv/news/98 Kārtējo soli servisa uzlabošanā un klientu apmierinātības paaugstināšanā ir spērusi GARM Technologies. Mēs uzsākam sadarbību ar populāru servisu CloudFlare, kļūstot par viņa sertificēto hostinga partneri Latvijā. CloudFlare – tas ir mūsdienīgs un spēcīgs risinājums, kas ļauj panākt jūsu mājas lapas ātrāku un drošāku darbību. Tikko jūsu mājas lapa pievienosies CloudFlare biedrībai, tā sāks strādāt divreiz ātrāk pat no pašām tālākām pasaules vietām un būs aizsargāta no daudziem tīkla draudiem. Visiem mūsu klientiem CloudFlare ir pieejams bezmaksas.

  Sākt strādāt ar jauno servisu ir ļoti vienkārši. Jums jāienāk savā hostinga vadības panelī un jāatrod poga CloudFlare (pielikumu sadaļā). Tikai divi klikšķi un Jūs aktivizēsiet jaunu servisu, kurš panāks jūsu mājas lapas ātrāku darbību un aizsargās no daudziem tīkla draudiem (DDoS uzbrukumi utt.).

  Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām un vienkāršai darbībai, CloudFlare servisu jau lieto vairāk ka 100 tūkst. lietotāju visā pasaulē. Tagad šis populārais pakalpojums BEZ MAKSAS ir pieejams visiem GARM Technologies klientiem.


  Mājas lapas ātrdarbība pirms un pēc CloudFlare uzstādīšanas

  CloudFlare Parametri
  Ātrdarbība 
  Globālais kontenta piegādes tīkls (CDN) ar slodzes regulēšanuv
  Statiskā kontenta automātiskā saglabāšanav
  Always Online tehnoloģijav
  Rocket Loader tehnoloģijav
  Globālais anycast DNSv
  Drošība 
  Aizsardzība pret draudiem uz listop reputācijas bāzesv
  Aizsardzība pret SPAM komentārosv
  Aizsardzība pret automātiskas datu savākšanas no jūsu mājas lapas 
  Apmeklētāju bloķēšana atkarībā no IP adreses vai valstsv
  CloudFlare kolektīva intelekta izmantošana jaunu draudu meklēšanaiv
  Informācijas sniegšana apmeklētājiem par inficēta datora „izārstēšanas” iespējāmv
  Analītika un vadīšana 
  Jūsu mājas lapas trafika analītika tiek atjaunota ik pēc24 stundām
  Vienkārša DNS vadīšanav
  Noteikumi lapām3
  ]]>
  Tue, 17 Jul 2012 11:39:51 +0300
  Pētījums: mobilā telefona un e-pasta trūkums var nogremdēt kompāniju... http://www.garmtech.lv/lv/news/97 Latvijas uzņēmumu darbs aizvien vairāk atkarīgs no mūsdienu sakaru līdzekļiem. Kā liecina hostinga provaidera „Garm Technologies” 2012. gada maija beigās veiktā pētījuma rezultāti, tikai 29,4% uzņēmumu sakaru uzturēšanai ar klientiem un kolēģiem izmanto stacionāro telefonu.

  Vairums respondentu (62,4%) ar klientiem un kolēģiem sazinās vienīgi ar mobilā telefona starpniecību. Vēl 8,2% aptaujas dalībnieku norādījuši, ka līdzekļu taupības nolūkā viņi izmanto interneta telefoniju.

  Absolūtajam vairumam kompāniju (98,9%) e-pasts ir neatņemams sakaru uzturēšanas veids ar klientiem un kolēģiem. Respondenti atzīst, ka e-pasta darbības traucējumu gadījumā viņi saskartos ar tik tiešām nopietnām problēmām, kas varētu izraisīt klientu un pasūtījumu zaudēšanu. Par laimi, kā liecina aptaujas rezultāti, vairumam respondentu (63,5%) nav sevišķu problēmu ar e-pasta darbību. Vienlaikus vairāk nekā puse aptaujāto (56,5%) atzīst, ka uz viņu e-pasta adresi regulāri pienāk spams jeb tā sauktās mēstules, kas traucē ikdienas darbam. Visticamāk, spama īpatsvars atkarīgs no tā, cik vāji vai spēcīgi ir hostinga provaidera uzstādītie spama-filtri.

  Latvijas uzņēmumu darbinieki savstarpējai saziņai aktīvi izmanto arī Skype. Regulāri, katru dienu šo saziņas līdzekli izmanto 40,2% respondentu, bet 10,3% aptaujāto to izmanto vismaz reizi nedēļā. Vienlaikus katrs trešais darbinieks (32,2%) saziņai un sakaru uzturēšanai ar saviem kolēģiem nekad neizmanto Skype.

  Saziņai ar saviem klientiem respondenti Skype izmanto mazāk aktīvi. Vienīgi 18,6% dod priekšroku ikdienas saziņai ar klientiem Skype, bet 48,8% šo veidu sakaru uzturēšanai ar klientiem neizmanto vispār.

  Aptauja tika veikta internetā. Tajā piedalījās 98 dažādu nozaru kompāniju pārstāvji. 59% no aptaujātajiem uzņēmumiem izveidoti līdz 2001.gadam. 53,7% respondentu kvalificējami kā uzņēmumu īpašnieki, 9,8% - direktori, 9,8% - mārketinga nodaļas direktori, 7,3% - pārdošanas nodaļas vadītāji.

  ]]>
  Fri, 15 Jun 2012 15:49:09 +0300
  Pētījums: nosaukti galvenie mērķi, kāpēc Latvijas uzņēmumi izmanto sociālos tīklus... http://www.garmtech.lv/lv/news/96 66,1 % respondentu sociālos tīklus izmanto mārketinga nolūkos – liecina aptaujas „Latvijas bizness un internets” kārtējā ceturkšņa rezultātu apkopojums, ko veic „GARMTechnologies” kopīgi ar Latvijas Interneta asociāciju. Vairums sociālos tīklus galvenokārt izmanto, lai iegūtu informāciju par konkurentu aktivitātēm (15,8 %) un regulāri izvietotu publikācijas par sava uzņēmuma īpašajiem piedāvājumiem (15,3 %).

  Aptaujā piedalījās 123 Latvijas uzņēmumi, kuri pārstāv dažādas nozares. No tiem 57 % ir desmit un vairāk gadu darba pieredze. 80 % respondentu savos uzņēmumos ieņem augstākā līmeņa amatus: īpašnieki (49 %), direktori (16 %), pārdošanas (7 %) un mārketinga vadītāji (8 %).Aptaujas rezultāti atklāj, ka 33,9 % respondentu vēl joprojām neizmanto sociālos tīklus sava uzņēmuma mārketinga aktivitātēs. Kā šādas rīcības galvenie iemesli minēti: "Neticam, ka aktivitātes sociālajos tīklos var būt efektīvas un rezultatīvas" (35 % ), „Mēs nezinām, kā pareizi tos izmantot” (30 %) un „Nav finansiālo iespēju” (15 %). Dažos gadījumos respondenti norādījuši, ka sociālie tīkli nav piemēroti viņu biznesam, minējuši variantus „Cita mērķauditorija” un „Nav nepieciešamības”.Pateicoties veiktajam pētījumam, izdevies noskaidrot galvenos sociālo tīklu izmantošanas mērķus. „Daudziem uzņēmumiem nav viena konkrēta mērķa, viņi cenšas „noķert uzreiz vairākus zaķus”. Acīmredzot tas notiek vismaz divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, izpildīt pēc iespējas vairāk uzdevumu, lai attaisnotu finanšu ieguldījumus. Otrkārt, plašās mārketinga iespējas, ko sociālie tīkli piedāvā darbam”, uzskata „GARM Technologies” direktors Maksims Koržanovs. Visbiežāk pie mērķiem nosaukto atbilžu vidū jāmin varianti: „Meklējam informāciju par konkurentu aktivitātēm” (15,8 %), „Regulāri publicējam uzņēmuma speciālos piedāvājumus” (15,3 %), „Meklējam jaunus partnerus” (13 %), „Meklējam potenciālos klientus un kontaktējamies ar viņiem” (13%), „Regulāri publicējam informāciju uzņēmuma lapā, komentējam citu lietotāju ierakstus” (12,6 %), „Sazināmies ar klientiem, atbildam uz viņu jautājumiem, sūdzībām” (12,1 %) un „Vienkārši lasām to, ko raksta citi” (11,2 %).47 % respondentu štatā pieņemts cilvēks, kurš atbild par darbu sociālajos tīklos. Taču lielākoties šie speciālisti strādā vienu darba dienu nedēļā vai vēl mazāk (72,3 %). Kā liecina pētījuma rezultāti, lielākā daļa respondentu (70,8 %) ir apmierināti ar uzņēmuma darbības rezultātiem sociālajos tīklos.]]>
  Tue, 27 Mar 2012 13:01:56 +0300
  Pasūtot mūsu hostingu, dāvanā saņemsiet GoogleAdwords kuponus 80 USD vērtībā... http://www.garmtech.lv/lv/news/95 GARM Technologies turpina pārsteigt un iepriecināt savus klientus. Mēs esam pirmā kompānija no Latvijas, kura par hostinga iegādi sākusi bez maksas nodrošināt saviem klientiem GoogleAdwords kuponus.

  Pateicoties GARM Technologies, tagad katrs mūsu klients bez maksas varēs reklamēt savus produktus un piesaistīt jaunus klientus, izmantojot Latvijā populārāko meklētājsistēmu –Google. Pasūtot klasisko hostingu Alpha, Beta vai Gamma tarifi vai ASP.NET hostingu, jūs kā dāvanu iegūstat iespēju bez maksas reklamēties Google sistēmā 80 USD vērtībā.

  Lai saņemtu šo dāvanu, Alpha tarifs jāapmaksā uz gadu, bet Beta vai Gamma tarifi – vismaz uz mēnesi (arī ASP.NET hostingu jebkuru tarifa plānu vismaz uz mēnesī). Tāpat hostinga pasūtījuma veidlapā nepieciešams norādīt, ka jūs vēlaties saņemt GoogleAdwords kuponu.

  Jautājumu gadījumā sazinieties: sv@garmtech.lv, tālrunis: 28313311.

  Aplūkot hostinga cenas.]]>
  Tue, 20 Mar 2012 13:33:07 +0200
  Dzīve bez surogātpasta: Premium klases surogātpasta filtrs SpamExperts... http://www.garmtech.lv/lv/news/94 Standarta surogātpasta programmas jeb spama filtri ne vienmēr pietiekami labi tiek galā ar saviem uzdevumiem. Bieži vien šī problēma ir saistīta ar to, ka nevēlamā e-pasta izsūtīšanas metodes tiek pilnveidotas ievērojami ātrāk nekā tiek uzlabota surogātpasta filtru funkcionalitāte. Uzņēmums "GARM Technologies" nav atstājis bez uzmanības savu klientu vēlmes un sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem ekspertiem aizsardzības jomā pret surogātspastu "SpamExperts" sācis piedāvāt premium klases surogātpasta filtra pakalpojumu. Šī sadarbība ļauj uzņēmuma klientiem vienreiz par visām reizēm atrisināt nevēlama e-pasta saņemšanas problēmu. Tā kā šāds surogātpasta filtrs nav nepieciešams pilnīgi visiem klientiem, šis pakalpojums nav iekļauts standarta piedāvājumu paketē. Viena domēna apkalpošana izmaksās 3,50 Ls/mēn. (17,50 Ls/mēn. par 10 domēniem).

  "SpamExperts" speciālisti izstrādājuši unikālu sistēmu, kura ļauj droši aizsargāt klienta elektroniskās pastkastes no nevēlamu e-pasta sūtījumu saņemšanas. Šī elektronisko pastkastīšu drošības sistēma ļāvusi kompānijai iekarot vadošās pozīcijas premium klases surogātpasta filtru pakalpojumu tirgū pasaulē. Tagad arī Latvijas kompānijas "GARM Technologies" klientiem nodrošināta iespēja izmantot un novērtēt šī pakalpojuma priekšrocības.

  ]]>
  Thu, 15 Mar 2012 13:36:23 +0200
  Pieaudzis mēģinājumu skaits iegūt interneta lietotāju datus... http://www.garmtech.lv/lv/news/93 Eksperti vērtē, ka ar katru gadu pieaug hakeru aktivitāte un datu zādzību skaits internetā. Piemēram hostinga-provaiders «GARM Technologies» konstatējis, ka 2011. gadā hakeru uzbrukumu skaits kompānijas serverim palielinājies par 17 %. Bet saskaņā ar CERT.LV datiem 2011.gadā bija reģistrēti apmēram 15 tūkstoši incidenta gadījumu, kas saistīti ar drošības pārkāpumiem internetā. «GARM Technologies» speciālisti norāda, ka noziedznieku ieceres interneta vidē var aizkavēt un tām var traucēt gan paši interneta lietotāji, gan mājas lapu īpašnieki vai hostinga provaideri.

  Interneta lietotājiem ieteicams atcerēties, ka piekļūšanai viņu datiem parasti tiek pieprasīts aizpildīt kaut kādas pieteikuma formas, kaut kur piereģistrēties vai avērt vēstules pielikumu. Tā, piemēram, nesen ļaunprāši mēģināja nozagt sociālā tīkla Facebook lietotāju datus. Šinī nolūkā vietnes lietotājiem it kā resursa administrācijas vārdā tika izsūtīta informācija par nepieciešamību apstiprināt sava konta drošību. Pēc noteiktas formas no visiem lietotājiem tika pieprasīti viņu personīgie dati, tanī skaitā arī finanšu. Šādā veidā ļaunprāši veiksmīgi varēja saņemt viņiem nepieciešamo informāciju. Tāpēc interneta lietotājiem šādos gadījumos pirms piedāvāto formu aizpildīšanas vai jebkādu savu datu sūtīšanas vajadzētu visu rūpīgi izsvērt un piesardzīgi izturēties pret savu datu atklāšanu. Kā zināms, parasti noziedzniekiem pilnībā tomēr neizdodas nokopēt pazīstamu mājas lapu dizaina formu, bet uzmanīgiem lietotājiem vienmēr izdodas atrast kādus "zemūdens akmeņus".

  Mājas lapu īpašniekiem un hostinga pakalpojumu sniedzējiem vajadzētu atcerēties, ka vāja mājas lapas aizsardzība vai nepilnīgs tehnoloģiskais un tehniskais nodrošinājums ļaunprātīgajiem uzbrucējiem ļauj viegli iegūt klientu datus. Lai aizsargātu informāciju, iespējams pārņemt lielo mājas lapu pieredzi. Piemēram, ja jūs paši savā tīklā apkalpojat web serveri, jūs tam varat izveidot demilitāro zonu (demilitarized zone – DMZ), kurā visi ienākošie un izejošie dati īpašā virtuālajā zonā vispirms tiek rūpīgi pārbaudīti un tikai pēc tam tie saņem iespēju nonākt attiecīgās kompānijas sistēmā. Nākamais solis datu aizsardzībā ir pareiza drošības sistēmas jeb ugunsmūra (firewall) izmantošana, kam jāseko līdzi informācijas “atdevei” un “pieņemšanai” no servera. Protams, lielākajai daļai mājas lapu, kas pieņem vai nodod tālāk lietotājvārdu, paroli vai personisko informāciju, jābūt aprīkotām ar SSL sertifikātu. Par SSL sertifikāta esamību var pārliecināties katrā konkrētajā mājas lapā pie nosaukuma (http:/ / - SSL nav; https: / / - SSL ir ). Tāpat jebkuram interneta lietotājam vajadzētu pievērst uzmanību tādam jautājumam kā paroles. Atbilstoša parole daudziem hakeriem var kļūt par šķērsli. Lai aizsargātu savus datus, ieteicams izvēlēties un izmantot paroli, kurā ir vismaz 10 simboli un kurā ir iekļauti gan mazie un lielie burti, gan skaitļi.

  "Datu drošības nozīme internetā pieaug un arī turpmāk šis jautājums gan interneta lietotājiem, gan mājas lapu īpašniekiem kļūs aizvien nozīmīgāks. Tādēļ visu līmeņu provaideriem sabiedrībā jāveicina aktīvas diskusijas par šiem jautājumiem ar nolūku paaugstināt visu ieinteresēto pušu informētības līmeni", norāda kompānijas «GARM Technologies» direktors M.Koržanovs.]]>
  Wed, 08 Feb 2012 13:31:17 +0200
  Iesaki mūs un izmanto hostingu bezmaksas... http://www.garmtech.lv/lv/news/92 GARM Technologies klientiem jaunais gads sākas ar labām ziņām. Tagad katrs klients var izmantot mūsu hostingu absolūti bezmaksas. Tam vien ir nepieciešams ieteikt mūs saviem draugiem, klientiem vai partneriem.

  Un izdarīt to var tik pat vienkārši, kā saskaitīt līdz trīs. Kopš janvāra visi klienti automātiski ir piereģistrēti mūsu sadarbības programmā. Tas nozīme, ka tagad jūs varat nosūtīt saviem draugiem, klientiem vai partneriem jūsu unikālo linku, kurš atrodas sadarbības programmā.

  Pateicoties šai tehnoloģijai Jums nav nepieciešams mums zvanīt, paziņot par ieteikumu un kontrolēt procesu. Jūs vienkārši sūtat linku uz mūsu mājas lapu un, kad jūsu draugs, klients vai partneris pasūtīs pie mums hostingu, jūs sāksiet izmantot mūsu pakalpojumu bez maksas. Bet tas vēl nav viss. Tas, kam Jūs ieteicat mūsu hostingu, arī paliks priecīgs, jo saņems no mums speciālu 10% atlaidi.

  Cik ilgi jūs varēsiet nemaksāt par hostingu? Tas ir atkarīgs no tā, kuru tarifu izvēlēsies klients.

  Tarifa plāns, kuru izvēlās jūsu draugs, klients vai partnerisSumma, par kuru tiek samazināts jūsu rēķins (Ls)
  Alpha5
  Beta10
  Gamma13

  Visi mūsu klienti saņems detālizētu informāciju uz e-pastu. Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem sv@garmtech.lv]]>
  Wed, 11 Jan 2012 12:33:03 +0200
  Pētījums: visefektīvākais veids, kā piesaistīt klientus internetā, ir meklēšanas sistēmas... http://www.garmtech.lv/lv/news/91 Latvijas Bizness un InternetsPēdējais 2011.gadā veiktais pētījums „Latvijas bizness un internets”, ko veica hostinga provaideris „GARM Technologies” sadarbībā ar Latvijas Interneta asociāciju, atklāja, ka no visiem iespējamajiem produktu virzīšanas instrumentiem respondentu vidū, vispopulārākais ir tiešais mārketings (41,7 %). Interesanti, ka interneta mārketings atrodas tikai otrajā vietā (35,3 %). Konkurenti apsveic viens otru Jaunajā gadā un visbiežāk vēl, lai tie „turpinātu tikpat veiksmīgi attīstīties” (50,5%).

  Aptaujā piedalījās 113 uzņēmumu pārstāvji. 46 % respondentu bija uzņēmumu īpašnieki, 19 % - direktori, 8 % - mārketinga nodaļu vadītāji un 6 % - mārketinga speciālisti. Lielākā daļa uzņēmumu (59 %) tirgū darbojas 10 un vairāk gadus.

  Tikai 53,8 % respondentu „piekrīt” vai „pilnībā piekrīt” apgalvojumam, ka viņu uzņēmuma interneta mājas lapa „pilnībā tiek izmantota mārketinga nolūkos”. Ar Facebook izmantošanu veicas mazliet sliktāk. Proti, tikai 19,1 % aptaujāto „piekrīt” vai „pilnībā piekrīt”, ka viņi pilnībā izmanto Facebook iespējas, lai sasniegtu mārketinga mērķus. Lielākā respondentu daļa (54,8 %) uzskata, ka šis interneta mārketinga instruments netiek pietiekami aktīvi izmantots viņu uzņēmumā. 22,6 % respondentu uzskata, ka viņi „pilnībā” izmanto Twitter vietnes iespējas. Savukārt pārliecību par to, ka uzņēmums „mārketinga mērķu sasniegšanai pilnībā” izmanto portāla Draugiem.lv iespējas, pauž 22,1 % respondentu.

  Respondentu atbildes parādīja, kādi produktu virzīšanās paņēmieni internetā ir efektīvākie un iedarbīgākie. Lielākā daļa uzņēmumu (50,5 %) piekrīt, ka meklēšanas sistēmas nodrošina visvairāk jaunu klientu. Pēc uzņēmēju viedokļa otrais populārākais klientu piesaistīšanas instruments ir piedāvājuma izsūtīšana uz e-pastu (16,4 %). Tālāk tika nosaukti sociālie tīkli (15,9 %), baneru reklāma (13.4 %) un sludinājumu portāli (12,1 %).

  Interesanti izrādās dati par apsveikumiem Jaunajā gadā. Lielākā respondentu daļa vēl saviem konkurentiem “turpināt tikpat veiksmīgu attīstību” (50,5 %). Taču sastopami arī ne visai labvēlīgi vēlējumi. Tā katrs piektais aptaujātais (22,9 %) gribētu, lai jaunajā gadā konkurenti “pastāvīgi atrastos divus soļus iepakaļ” . Daži vēl konkurentiem būt pēc iespējas godīgākiem un neizmantot negodīgus paņēmienus.

  ]]>
  Mon, 02 Jan 2012 21:49:17 +0200
  Piesaistot klientus, internetu galvenokārt izmantotu gandrīz trešdaļa uzņēmumu... http://www.garmtech.lv/lv/news/90 Ar mērķi piesaistīt klientus, galveno akcentu uz internetu liktu 27% Latvijas uzņēmēju, bet tikai 3,5% aptaujāto izvēlētos komunikācijas avotus ārpus interneta, piemēram, reklāmas laikrakstos, radio un pasta sūtījumus.

  Savukārt 60% respondentu uz jautājumu “Iedomājieties, ka jūs vēlaties piesaistīt klientus un jūsu rīcībā ir 5 000 latu. Kur jūs ieguldītu šo naudu?” norādījuši, ka šo budžetu sadalītu starp mārketinga aktivitātēm online un offline vidēs, liecina pētījuma «Latvijas bizness un internets» dati, ko apkopojis hostinga provaiders GARM Technologies kopā ar Latvijas Interneta asociāciju.

  Ar aptaujas palīdzību izdevies noskaidrot, kāda ir uzņēmēju attieksme pret tādu reklāmas veidu internetā kā konteksta reklāmas (piemēram, Google Adwords), kuru popularitāte pieņemas spēkā. Rezultāti atklāj, ka tikai 36,8% respondentu ir izmēģinājuši šo metodi, lai piesaistītu klientus. Lielākā daļa (58,6%) aptaujāto nekad agrāk nav izmantojusi konteksta reklāmu. Visticamāk, tas ir saistīts ar neizpratni par šī reklāmas veida izmantošanas iespējām nekā ar nevēlēšanos to izmantot.

  Katrs trešais respondents norādījis, ka uzņēmumam vai tā vadošajiem speciālistiem internetā ir savs blogs, tomēr lielākā daļa uzņēmumu (71%) neizmanto šo saziņas metodi komunikācijai ar potenciālajiem klientiem. Acīmredzot speciālisti un uzņēmēji saskaras ar problēmu radīt kvalitatīvu saturu blogam, kas savukārt neļauj viņiem izmantot šo interneta kanālu.

  Puse respondentu (50,6%) labi orientējas jautājumos, kas saistīti ar mājas lapas (piemēram, Google Analytics) apmeklējumu statistikas izmantošanu un dara to regulāri, lai analizētu interneta komunikāciju efektivitāti un pieņemtu biznesa lēmumus. Taču ar interneta vietņu optimizāciju (SEO) situācija nav tik apmierinoša. Tikai 30% respondentu veikuši darbības, lai uzlabotu organiskās meklēšanas rezultātus Google meklētājā.

  Avots: http://bnn.lv/piesaistot-klientus-internetu-galvenokart-izmantotu-gandriz-tresdala-uznemumu-42498

  ]]>
  Thu, 29 Sep 2011 12:44:53 +0300
  Hyper-V – jaunākais piedāvājums virtuālajiem serveriem... http://www.garmtech.lv/lv/news/89 Virtuālie serveri kļūst arvien drošāki, ātrāki un pieejamāki. Pateicoties pēdējās paaudzes tehnoloģijai Hyper-V, GARM Technologies virtuālie serveri, pēc saviem rādītājiem, arvien vairāk sāk līdzināties izdalītiem fiziskajiem serveriem. Hyper-V tehnoloģijas ieviešana ir saistīta ar nopietniem ieguldījumiem, bet, neskatoties uz to, cena par GARM Technologies virtuālajiem serveriem ir palikusi iepriekšējā līmenī. Sīkāk uzzināt par tarifiem var Hyper-V VPS mājaslapā.

  Hyper-V tehnoloģija – tā ir pati mūsdienīgākā serveru virtualizācijas tehnoloģija. Atšķirībā no citām virtualizācijas tehnoloģijām, Hyper-V ļauj izmantot virtuālā servera resursus tā, it kā tas būtu pilnībā izdalītais fiziskais serveris. Tas ļauj samazināt līdz minimumam, uz viena fiziskā servera atrodošo virtuālo serveru savstarpējo mijiedarbību.

  Windows Web Server 2008 R2 — labākā servera OS izvēle:

  • vienkārša administrēšana;
  • ierastais Windows interfeiss;
  • PHP, MySQL, Perl, Ruby, ASP u.c. atbalsts;
  • efektīva Web- projektu pārvalde.

  ]]>
  Fri, 15 Jul 2011 16:30:50 +0300
  Virtuālais serveris „Ekonom” par hostinga cenu... http://www.garmtech.lv/lv/news/88 Virtuālais serveris – tas nebūt nenozīmē tā obligātu dārdzību. Pateicoties GARM Technologies, virtuālais serveris kļūst daudz pieejamāks un vienkāršāks lietošanā. Mēs esam izstrādājuši jaunu pakalpojumu veidu „Virtuālais serveris „Ekonom””, kas paredzēts speciāli saitiem, kuri prasa ievērojamus resursus, kā arī web-studijām, kurām ir nepieciešama droša vieta, kur var izvietot daudz saitu. Sīkāk uzzināt par tarifiem var "Ekonom" VPS sadaļā.

  Ekonom VPS padara dārgu inženieru un servera aprīkojumu pieejamu, bez nepieciešamības iegādāties lieku vietu uz servera.Pakalpojuma „Virtuālais serveris „Ekonom”” lietotāji saņem izdalīta servera priekšrocības, bet par daudz izdevīgāku cenu. Klienti nepārmaksā par veiktspēju, kuru tie neizmanto. GARM Technologies virtuālo serveru izmantošanas priekšrocības:

  • kontrole (iespēja izmantot savus pielikumus),
  • drošība (lai būtu sava personīgā vieta uz servera),
  • izolācija (lai novērstu traucējumu rašanās iespējamību, kas saistīti ar hakeru uzbrukumiem, citu lietotāju kļūdām utt.),
  • izaugsmes potenciāls (saits paplašinās un prasa papildus resursus).

  Virtuālais serveris „Ekonom” sevī neietver tehniskā atbalsta nodrošinājumu, tāpēc rekomendējam izmantot šo pakalpojumu tiem speciālistiem, kuri paši varēs veikt servera administrēšanu.

  ]]>
  Wed, 06 Jul 2011 17:00:38 +0300
  Pētījums: uzņēmumi mārketinga aktivitātēm internetā tērē līdz 500 Ls... http://www.garmtech.lv/lv/news/87 Lai virzītu produktus internetā, vairumam kompāniju ir diezgan pieticīgs budžets. 60% uzņēmumu mārketinga aktivitātēm internetā tērē līdz 500 Ls mēnesī, 11% kompānijām šī summa ir robežās no 500 līdz 1000 Ls mēnesī, un tikai 2% interneta mārketingā iegulda vairāk kā 3000 Ls mēnesī, secināts GARM Technologies un Latvijas Interneta asociācijas pētījumā.

  Kopumā produktu virzīšanu internetā akcentē 15% aptaujāto kompāniju, savukārt 41% uzņēmumu vairums gadījumos produktus virza off-line vidē.

  "Citu Eiropas valstu kompāniju pieredze rāda, ka Latvijas kompānijām ir nepieciešams daudz aktīvāk nodarboties ar savu produktu virzīšanu internetā. Tas ietver arī kvalitatīvi izstrādātu saitu, un citus interneta – mārketinga instrumentus. Aktivitātes internetā – tas ir viens no obligātajiem, mūsdienīgu kompāniju veiksmīgas attīstības noteikumiem", - uzskata GARM Technologies direktors Maksims Koržanovs.

  Avots: http://www.db.lv/tehnologijas/internets/petijums-uznemumi-marketinga-aktivitatem-interneta-tere-lidz-500-ls-241217]]> Tue, 05 Jul 2011 11:12:19 +0300 GARM Technologies ir iestājusies Latvijas Interneta asociācijā... http://www.garmtech.lv/lv/news/85 Mūsu kompānija ir spērusi kārtējo soli savu pozīciju nostiprināšanas virzienā hostinga un IT pakalpojumu tirgū. Mēs, ne reizi vien, esam apgalvojuši, ka GARM Technologies, ir stabila un sociāli atbildīga kompānija. Iestājoties Latvijas Interneta asociācijā, mēs kārtējo reizi esam savus vārdus apliecinājuši darbībā.

  Mēs esam pieņēmuši lēmumu, kā mūsu partneri, izvēlēties Latvijas Interneta asociāciju, tādēļ, ka sadarbība ar šo organizācija atbilst mūsu stratēģiskajām interesēm. Galvenais darba mērķis LIA ir Interneta attīstības popularizēšana Latvijā. Un tas, tā vai citādi, ir saistīts ar hostinga un IT pakalpojumu attīstību.

  Latvijas Interneta asociācijā jau ir tādas kompānijas, kā Microsoft Latvia, Latnet Serviss, Telia Latvija, IZZI, Lattelecom, DEAC u.c. Tagad asociācijas biedru rindas ir papildinājusi arī GARM Technologies.

  Latvijas Interneta Asociacijas logo

  ]]>
  Mon, 20 Jun 2011 13:32:57 +0300
  Labākais hostinga piedāvājums Latvijā!.. http://www.garmtech.lv/lv/news/84 Uzlabojot tehniskās iespējas, mēs padarām mūsu piedāvājumu Jums īpaši interesantu un pieejamu. Pirmo reizi, savas darbības 10 gadu laikā, GARM Technologies piedāvā tik izdevīgus hostinga pirkšanas nosacījumus. Mūsu jaunie klienti tagad varēs izmantot īpašo piedāvājumu un pasūtīt hostingu par 1,94 Ls/mēnesī, apmaksājot to uz 3 gadiem (vai 2,42 Ls, maksājot katru mēnesi).

  Tikai par 1,94 Ls/mēnesī Jūs saņemat visu, kas nepieciešams mājas lapas pilnvērtīgai funkcionēšanai:

  • 2 GB vieta cietajā diskā,
  • Neierobežots trafiks,
  • Neierobežots pasta kastīšu skaits,
  • Uzlabotu pasta aizsardzību no vīrusiem un spama,
  • Ikdienas datu rezerves kopēšanu,
  • Datu bāzi,
  • Tehnisko atbalstu.

  Pasūtiet hostingu nekavējoties, un mēs pārcelsim Jūsu mājas lapu uz mūsu serveriem BEZ MAKSAS. Pasūtījumu veikt var šeit: http://www.garmtech.lv/hosting/registration/ (izvēlieties tarifu plānu Alpha).

  Cena ir norādīta bez PVN. Šo piedāvājumu var izmantot tikai jaunie klienti. Akcijas laiks ir ierobežots un to nosaka hostinga- provaiders.

  ]]>
  Tue, 26 Apr 2011 18:08:20 +0300
  Internets - skābeklis aptuveni pusei kompāniju... http://www.garmtech.lv/lv/news/83 43% respondentu apgalvo, ka interneta pazušanas gadījumā viņu kompānija saskartos ar zināmām grūtībām, bet kopumā tas nesagādātu nopietnas problēmas. Tikai 7% norādīja, ka šāds ārkārtas gadījums nekādi neiespaidotu viņu kompāniju darbu. Tādējādi aptuveni pusei kompāniju internets nav vienkārši produktu pārdošanas veicināšanas līdzeklis, bet gan "skābeklis", bez kā viņi nespēj "dzīvot".

  Pētījuma gaitā arī apstiprinājās vispārzināmais fakts, ka lielākā daļa kompāniju izmanto internetu, lai piesaistītu klientus (85%). Pārējās vai nu plāno izmantot internetu mārketinga mērķu sasniegšanai, vai arī to neizmanto noteiktu apstākļu dēļ.

  Vispopulārākais produkcijas pārdošanas veicināšanas kanāls uzņēmējiem ir Google. To ir atzīmējuši 45% respondentu. Tālāk, nedaudz atpaliekot, seko e-pasta mārketings (38%), un reklāmas izvietošana sludinājumu portālos (35%). Produktu virzīšanai sociālajos tīklos uzmanību pievērš tikai ceturtā daļa kompāniju. Un tikai 19% respondentu izmanto banneru reklāmu.

  Aptaujā piedalījās 193 kompānijas, no kurām 52% tirgū strādā 10 un vairāk gadu. 50% respondentu bija kompāniju īpašnieki, 12% - direktori, 6% - mārketinga vadītāji.

  Avots: http://www.tvnet.lv/tehnologijas/internets/373637-internets_skabeklis_aptuveni_pusei_kompaniju

  ]]>
  Fri, 15 Apr 2011 00:37:02 +0300
  Palielināti komisijas maksājumu partneriem... http://www.garmtech.lv/lv/news/82 .tt td {padding: 5px 0px 5px 0px;vertical-align: center;}

  Turpinot dinamiski attīstīties, GARM Technologies neaizmirst arī tos, kuri veic tiešu ieguldījumu tās attīstībā – mūsu partnerus. Mēs augsti vērtējam web-meistaru vēlmi sadarboties ar mums, un par šo lojalitāti mēs nolēmām palielināt partneru komisiju. Tagad, katrs mūsu partneris varēs saņemt lielāku honorāru par klientu piesaisti. Saskaņā ar partneru programmas jaunajiem noteikumiem, komisijas lielums būs atkarīgs no piesaistīto klientu skaita (sk. tabulu).

  Vēlam veiksmi darbā un ceram uz tālāku auglīgu sadarbību!  Tarifa plāns  Alpha

  Beta

  Zeta

  Gamma

  Sigma  Omega

  Piesaistīto klientu skaits mēnesī


  Komisijas maksa (Ls)

  1 – 49151821
  5 – 811182225
  9 – 1213222630
  13...16263136
  ]]>
  Fri, 08 Apr 2011 14:27:19 +0300
  GARM Technologies ir uzsākusi Sociālo Grantu izsniegšanu sociāli nozīmīgu mērķu īstenojošām organizācijām... http://www.garmtech.lv/lv/news/81 Sakarā ar pašreizējo sarežģīto ekonomisko situāciju, daudzas organizācijas ir spiestas, ne pirmo gadu vien, samazināt izdevumus. Saprotot, cik grūti to panākt organizācijām, kuras īsteno sociāli nozīmīgus mērķus, strādājot sabiedrības, nevis peļņas, dēļ, GARM Technologies ir uzsākusi izsniegt šādām organizācijām Sociālos Grantus.

  Šī iniciatīva balstīta uz GARM Technologies vēlmi un gatavību palīdzēt ietaupīt organizācijām (piemēram, mācību iestādēm vai labdarības organizācijām) uz vienkāršām tehniskām lietām – hostinga pakalpojumiem. Sociālais Grants paredz iespēju viena gada laikā izmantot hostingu bez maksas – tarifu plāns Beta (20 Gb, neierobežots tīkla trafiks, līdz 5 domēniem utt.). Gadījumā, ja šis tarifu plāns kādai no organizācijām nav piemērots, tad ir iespēja piešķirto Stipendiju 60 latu vērtībā izmantot izvēloties citu tarifu plānu, jeb arī kādu citu kompānijas pakalpojumu. Iesniegt pieprasījumu Sociālā Granta saņemšanai var GARM Technologies saitā. Lēmums par Granta izsniegšanu tiks pieņemts pēc iesnieguma izskatīšanas. Granta pagarināšanu kompānijas vadība izskata katru gadu.

  „Mēs nācām klajā ar šo iniciatīvu, jo pagājušā gada beigās pabeidzām tehniskās jaudas palielināšanas projekta realizēšanu. Tagad mūs iespējas ievērojami ir augušas, un daļu no resursiem mēs nolēmām veltīt nekomerciāliem mērķiem. Tā ir ierasta prakse citās Eiropas valstīs, un mēs sekojām mūsu ārvalstu kolēģu piemēram. Tieši tādu mēs saredzam tādas sociāli – atbildīgas kompānijas darbu, kāda ir GARM Technologies”, stāsta kompānijas direktors Maksims Koržanovs.

  Uzzināt vairāk par dalību šajā programmā ir iespējams, zvanot pa tālr. 28313311, jeb rakstot uz e-pastu: sv@garmtech.lv.

  Avots: http://www.apeirons.lv/new/?page=1&sub=25&id_cont=756

  ]]>
  Thu, 24 Mar 2011 17:09:00 +0200
  Vakance: Atbalsta dienesta speciālista amats... http://www.garmtech.lv/lv/news/80 GARM Technologies ir viens no vadošajiem hostinga provaideriem Latvijā. Par gandrīz 10 darbības gadiem mūsu speciālistu augsto darba kvalitāti ir novērtējuši vairāk, ka 5000 klientu. Sakarā ar attīstību uzņēmums izsludina konkursu uz:

  Atbalsta dienesta speciālista amatu

  Prasības:

  • Linux/Unix, Windows pamatu pārzināšana;
  • Hostinga darbības pamatprincipu pārzināšana;
  • Kļūdu saprašana, kuras rādās, strādājot ar interneta servisiem. Spēja operatīvi rast risinājumu;
  • Latviešu un Krievu valodu teicama pārzināšana;
  • Angļu valodas laba pārzināšana;
  • Pieredze konsultāciju sniegšanā;
  • Spēja īsā laikā apgūt lielus informācijas apjomus;
  • Komunikabilitāte;
  • Vēlme attīstīties;
  • Pieredzes esamība tiks uzskatīta par priekšrocību.

  Pienākumi:

  • Klientu konsultācijas;
  • Klientu pieprasījumu monitorings un reģistrācija;

  Piedāvājam:

  • Stabilu darbu;
  • Apmācības un profesionālas izaugsmes iespējas;
  • Labvēlīgu darba atmosfēru un konkurētspējīgu atalgojumu. Draudzīgus kolēģus.

  CV lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@garmtech.lv. Tālr.: +371 29528757.

  ]]>
  Wed, 09 Feb 2011 13:17:42 +0200
  Speciālais piedāvājums: Dāvinām reklāmu Google par $100... http://www.garmtech.lv/lv/news/78 $100 AdvertisingLai klienti gūtu maksimālu labumu no sadarbības ar GARM Technologies, mēs esam izstrādājuši neticamu īpašu piedāvājumu – pasūtot mūsu hostinga pakalpojumus, mēs Jums dāvinām Jūsu produkta reklamēšanas iespēju Google bez maksas $100 vērtībā. Šis ir ekskluzīvs piedāvājums, jo tas ir pieejams tikai GARM Technologies klientiem.

  Izmantot šo piedāvājumu var ļoti vienkārši. Ir nepieciešams pie mums pasūtīt un apmaksāt hostinga pakalpojumus: http://www.garmtech.lv/lv/hosting/, norādot promo kodu GTGGM pasūtījuma formas aizpildīšanas laikā. Pēc tam, mūsu partneris – profesionālā Interneta-mārketinga aģentūra – izveidos Jūsu kompānijas Google kontu, ar Jūsu palīdzību piemeklēs atslēgas vārdus un palaidīs reklāmu (Google Adwords). Reklāmas vērtība ir 100 USD. Jūs par to nemaksājat – tā ir dāvana no mums.

  Piedāvājums ir ierobežots, tāpēc mēs negarantējam, ka katrs klients varēs saņemt šo dāvanu. Piedāvājums ir spēkā tarifiem Beta un Gamma, tos apmaksājot uz gadu.

  Pēc pasūtījuma veikšanas, mūsu speciālisti ar Jums sazināsies, lai izstāstītu kādā veidā Jūs varēsiet šo piedāvājumu izmantot. Gadījumā, ja Jums ir radušies jautājumi, zvaniet mums pa tālruni: 28313311 vai rakstiet uz e-pastu: sv@garmtech.lv. Mēs ar prieku sniegsim atbildes uz Jūsu jautājumiem.

  Gadījumā, ja Jūs esat izvietojuši saitu pie cita hostinga pakalpojumu sniedzēja, tad mēs to pārcelsim BEZ MAKSAS uz mūsu serveriem.

  Visas regulārās atlaides akcijas laikā paliek spēkā. Akcija spēkā līdz 15.03.2011.

  ]]>
  Wed, 26 Jan 2011 16:30:37 +0200
  Jaunums: Linux serveru atjaunošanas serviss bez restartēšanas... http://www.garmtech.lv/lv/news/77 Kompānija GARM Technologies uzsākusi piedāvāt pakalpojumu klāstu labojumu un atjauninājumu uzstādīšanā uz Linux serveriem, nepārtraucot to ekspluatāciju, vienkārši runājot, bez restartēšanas. Visi Linux atjauninājumi un labojumi tiks uzstādīti klientu tehnikai ar minimālu kavēšanos – uzreiz kā tos laidīs klajā attiecīgo distributīvu izstrādātāji.

  Šis pakalpojums tiek sniegts BEZ MAKSAS visiem VPS un izdalītājiem serveriem ar Linux vadību.

  Neskatoties uz Linux reputāciju, kā drošu un uzticamu platformu, vairums šīs atvērtās operētājsistēmas distributīvu, ir nepieciešama pastāvīga atjaunināšana, vismaz reizi mēnesī, tāpat kā to tuvākajam konkurentam – Windows Server. Piemēram, tikai 2009. gadā tika izlaisti 11 ārkārtas labojumi populārajam distributīvam RHEL (Red Hat Enterprise Linux).

  Jaunais serviss palīdzēs mūsu klientiem samazināt tēriņus apkalpošanai, balstoties uz nepārtrauktu darbību, un paaugstināt savu sistēmu aizsargātību, jo viņiem vairāk nevajadzēs gaidīt brīvdienas, lai uzstādītu arvien jaunas paketes un restartēt tehniku, lai palaistu visus aktuālos labojumus.

  Operētājsistēmu komponentes uz jebkurām Linux sistēmām tiks atjauninātas gala lietotājiem nemanāmi, dažu stundu laikā no pēdējo atjauninājumu un labojumu izlaišanas momenta. Bez tā, serviss Uptrack var apkalpot serverus, uz kurām ir izvietotas virtuālās mašīnas supervizoru Parallels Virtuzzo Containers un OpenVZ vadībā. Kā arī tiek atbalstītas dažādas citas virtuālās mašīnas, Xen un VMware ieskaitot.

  Daudz izvērstāk par unikālo Uptrack pakalpojumu attiecībā par „kluso” Linux serveru atjaunināšanu bez gala lietotāju darbības traucējumiem, var izlasīt mūsu mājas lapā Ksplice Uptrack serviss un kompānijas oficiālajā mājas lapā.]]> Tue, 18 Jan 2011 16:42:21 +0200 Jaunums: DNS sistēmas vadības pakalpojums un web-interfeiss... http://www.garmtech.lv/lv/news/76 Tagad Jūs varat paaugstināt Jūsu DNS sistēmas drošību pateicoties GARM Technologies jaunajam pakalpojumam – „Bojājumpiecietīga DNS sistēma”. Jaunais pakalpojumus nodrošina 99,999% DNS infrastruktūras pieejamību, DNS informācijas momentānu atjaunināšanu visos serveros un samazina tēriņus IT uzturēšanai.

  Mēs piedāvājam gan primārās, gan sekundārās DNS sistēmas vadību ar vienkārša un funkcionāla vadības paneļa palīdzību.

  Vēl mēs piedāvājam bezmaksas DNS sistēmas vadību visiem klientiem, kuri pie mums ir reģistrējuši domēnu, jeb izmanto hostinga pakalpojumus.

  DNS vadības pakalpojums sevī ietver web-paneli, kur klienti varēs veikt katram domēnam individuālus NS, A, MX utt. ierakstus. Domēnu administrācijas panelis ļaus mūsu klientiem ļoti ērti un ar mazāku laika patērēšanu veikt daudzu subdomēnu administrēšanu, kuri var atrasties dažādos serveros un kuriem var mainīties IP adrese. Kā arī šis panelis būs noderīgs tiem klientiem, kuri savas pastkastītes uzglabā citos serveros (piemēram, gmail.com).

  Vairāk informācijas par jauno pakalpojumu var atrast šeit: bojājumpiecietīga DNS sistēma.

  ]]>
  Fri, 14 Jan 2011 13:21:08 +0200
  Pētījums: Twitter Latvijā kļūst populārāks par draugiem.lv... http://www.garmtech.lv/lv/news/75 Vairums Latvijas kompāniju profili ir sociālajos tīklos, un kā populārākais no tiem ir Twitter.com. Otrajā vietā ierindojies Facebook.com, bet trešajā vietā - Draugiem.lv, teikts Latvijas bizness un Internets ceturkšņa pētījumā, kuru veica hostinga pakalpojumu sniedzējs GARM Technologies kopā ar Latvijas Interneta asociāciju.

  26,4% respondentu norādīja, ka biznesa nolūkos izmanto Twitter.com, 22,6% - Facebook.com un 20,8% - Draugiem.lv. Tikai 18,9% kompāniju nav reģistrējušās nevienā no sociālajiem tīkliem.

  Iepriekšējā GARM Technologies pētījumā par sociālo tīklu izmantošanu, kurš tika veikts pirms gada, Draugiem.lv ieņēma pirmo vietu, bet Twitter.com vēl nebija ne tuvu tik populārs.

  Pamatā bizness izmanto sociālos tīklus jaunu klientu piesaistīšanai (25,6%) un/vai, lai palielinātu kompānijas produkta atpazīstamību (25%). Tikai 12,8% respondentu ir reģistrējušies sociālajos tīklos ar mērķi paaugstināt eksistējošo klientu lojalitātes līmeni.

  3,8% kompāniju nezin, kāpēc viņi atrodas sociālajos tīklos, 5,1% to dara tāpēc, ka tas ir moderni un visi par to runā, un 2,4% respondentu vienkārši vēlas paspēlēt interesantas spēlītes.

  Neskatoties uz to, ka kompānijas pietiekami aktīvi izmanto sociālos tīklus noteiktu biznesa mērķu sasniegšanai, tomēr uzņēmēji nevelta pietiekamu uzmanību darba rezultātu vērtējumam šajos portālos. Tikai 37,5% respondentu veic sociālo tīklu aktivitāšu analīzi un tiem ir priekšstats par to, cik tas ir efektīvi.

  Pētījumā piedalījās 314 Latvijas kompānijas.

  Avots: http://diena.lv/lat/politics/hot/petijums-twitter-klust-popularaks-par-draugiem-lv

  ]]>
  Mon, 10 Jan 2011 17:01:27 +0200
  Divreiz vairāk vietas un ISPManager Lite bez maksas... http://www.garmtech.lv/lv/news/74 Jaunais gads ir sācies ar labām ziņām. Turpinot dinamiski attīstīties un ņemot vērā klientu vajadzības, GARM Technologies palielināja vietu cietajā diskā tarifiem Beta un Gamma par 2 un 2,5 reizēm, attiecīgi. Tādējādi, mūsu kompānija ir kļuvusi pirmā Latvijā, kura piedāvā tik izdevīgus web saitu izvietošanas nosacījumus – par 4,95 Ls/mēn 20 Gb un par 9,95 Ls/mēn 50Gb uz cietā diska.

  Otrais patīkamais jaunums būs interesants speciālistiem, kuri izmanto Dedicated server vai VPS pakalpojumus. Ņemot vērā mūsu klientu vēlmes un ieteikumus, GARM Technologies uzdāvināja vēl vienu jaungada dāvanu. Tagad mūsu kompānija piedāvā BEZ MAKSAS ISPManager Lite vadības paneli visiem izdalītajiem serveriem un VPS serveriem, sākot ar V-Accelerated tarifa plānu.

  Jaunajā gadā GARM Technologies regulāri iepriecinās savus klientus ar šādām patīkamām ziņām. Ja Jūs domājat par uzticama hostinga pakalpojumu sniedzēja izvēli, tad, nešauboties, pievienojies mums!

  ]]>
  Fri, 07 Jan 2011 17:14:12 +0200
  Sveicam Ziemassvētkos!.. http://www.garmtech.lv/lv/news/73 Sirsnīgi sveicam Ziemassvētkos. Daudz veiksmes un mīlestības jaunajā gadā!

  http://www.garmtech.lv/ny2011/

  Lai Ziemassvētku baltais miers
  Nes gaišu prieku Jūsu sirdij,
  Lai Jaunais gads liek laimes liet,
  Ar panākumu putām dzirkstīt!

  Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

  Jūsu drošais hostinga-provaideris
  GARM Technologies

  ]]>
  Tue, 28 Dec 2010 01:17:53 +0200
  Mēnesi bez maksas atjauninām informāciju Jūsu mājas lapā... http://www.garmtech.lv/lv/news/72 GARM Technologies sniedz saviem klientiem patīkamu decembra dāvanu. Tagad, pasūtot pie mums hostingu, Jūs saņemat mūsu jauno pakalpojumu „tekstu un fotogrāfiju atjaunināšanu Jūsu mājas lapā” viena mēneša garumā BEZ MAKSAS. Bez tam, mēs papildus dāvinām vienu mēnesi BEZMAKSAS hostingu. Šādas dāvanas mēdz būt tikai Jaunā gada priekšvakarā!

  Šo piedāvājumu mēs izstrādājām īpaši nelielajām kompānijām, kurām lapas informācijas atjaunināšana ir īpaši nozīmīga. Bieži vien jaunu tekstu un fotogrāfiju pievienošanai nepietiek laika un mājas lapā tiek attainota neaktuāla informācija. No tā, galvenokārt, cieš kompānijas imidžs un reputācija – lapu apmeklē gan klienti, gan partneri, bet tajā ir novecojusi informācija.

  Šo problēmu atrisināt tagad var ar mūsu jaunā pakalpojuma palīdzību „tekstu un fotogrāfiju atjaunināšanā Jūsu mājas lapā”! Ja Jums jau ir informācija, kura ir jāieliek lapā, nosūtiet to mums uz sv@garmtech.lv un mēs uzreiz ķersimies pie darba. Lai Jūs pārliecinātos par šī pakalpojuma noderīgumu un ērtumu, mēs piedāvājam pirmo mēnesi BEZ MAKSAS (1 sadarbības mēnesis= 60 darba minūtes. Šajā laikā Jūsu lapā var ielikt apmēram 15 ziņas). Sekojošie mūsu darba mēnesi būs par maksu (gadījumā, jā Jūs pieņemsiet lēmumu turpināt sadarbību), bet maksa būs pieejama katrai kompānijai. Piemēram, ja darba apjoms ir neliels un nepastāvīgs, tad Jums ir izdevīgi to apmaksāt kā gabaldarbu: Jūs atsūtat materiālu, mēs aprēķinām darba laiku un izmaksas – 1 minūte izmaksās 0,33 santīmus. Ja darbu apjoms ir neliels, bet pastāvīgs, tad Jums ir izdevīgāk maksāt abonentmaksu. Mēnesī tas sastāda 18 latus un sevī ietver 60 minūtes darba.

  Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2010. Piedāvājums darbojas tikai, pasūtot mūsu hostingu. Pieprasījumu skaits jaunajam pakalpojumam ir ierobežots!

  Jūsu kompānijas ieguvumi pasūtot hostingu pie GARM Technologies:

  • ekonomija - Pirmais hostinga lietošanas mēnesis ir BEZ MAKSAS.
  • vienmēr savlaicīga informācijas atjaunināšana Jūsu mājas lapā - Klienti un partneri augstu to novērtē.
  • stabils hostings - Vienmēr zemi maksājumi par pakalpojuma augstu kvalitāti. Tikai 3, 73 Ls/mēn par 10 Gb (apmaksājot uz gadu). gandrīz 10 gadu tirgū. Vairāk kā 5000 klientu.

  Noskaidrojiet kā veikt hostinga pasūtīšanu un izmantot mūsu super izdevīgo piedāvājumu. Rakstiet mums uz: info@garmtech.lv.

  Ja Jūs savu saitu izvietojat pie cita hostinga pakalpojumu sniedzēja, tad mēs to pārcelsim uz mūsu serveriem BEZ MAKSAS.

  ]]>
  Mon, 06 Dec 2010 14:04:49 +0200
  GARM Technologies piedalījās Webconf 2010... http://www.garmtech.lv/lv/news/71 6. un 7. novembrī, Rīgā noritēja starptautiskā konference Webconf 2010, kuru apmeklēja vairāk kā 100 web-speciālistu: web-izstrādātāji, web-pielikumu izstrādātāji, serveru administrēšanas speciālisti web-projektiem utt.

  Pēc atsauksmēm, kuras tika saņemtas uzreiz pēc Webconf 2010 beigām, var secināt, ka konference izsauca lielu interesi tās dalībnieku vidū. Daudzi atzīmēja piedāvāto tēmu aktualitāti un praktisko noderīgumu. Kā tas ir pieņemts līdzīga rakstura konferencēs, dalībnieki nelaida garām izdevību starpbrīžos parunāt par svarīgām tēmām ar referentiem un apmainīties ar vizītkartēm. Tādējādi, klātesošie apmainījās ar pieredzi, guva jaunas zināšanas un ieviesa jaunas pazīšanās, kas patiesībā arī bija viens no galvenajiem Webconf 2010 mērķiem.

  Konferences organizētāji parūpējās par „spēcīga” un profesionāla referentu sastāva nodrošināšanu. Divu dienu laikā uzstājās 10 speciālisti:

  1. Pāvels Osipovs. GARM Technologies. „Autorizēto lietotāju anomālās darbības atklāšana”
  2. Ņikita Seleckijs. Web-Tehnoloģiju skola. „Sistēmas izvietojums”
  3. Aleksandrs Makarovs. „PHP freimvork Yii: pamati, tehnikas un mazliet insaita”
  4. Aleksejs Vladiševs. Zabbix. „Zabbix – Jūsu informācijas tehnoloģiju infrastruktūras svarīga daļa”
  5. Aleksandrs Kuzminskijs. Percona Inc. „XtraBackup: „Karstā rezerves kopēšana un cits pielietojums”, „Pazaudēto vai bojāto InnoDB tabulu atjaunošana”
  6. Ivars Āriņš. „Ievads Internet Explorer akseleratoros”
  7. Vadims Krjučkovs. Agunda. „PHP un libevent dēmoni, kā augstražīgs un drošs risinājums. Praktiskās lietošanas pieredze” „Iedalīšanas izstrādes komandas izveidošanas pieredze”
  8. Aleksandrs Rubīns. „Bāzes MySQL augstas drošības risinājumi”
  9. Dmitrijs Dulepovs. „Google Analytics: izmantojam prātīgi”
  10. Arvīds Godjuks. Web-Tehnoloģiju skola. „Vai PHP ir tik slikta programmēšanas valoda, kā to lamā?”

  Fotogrāfijas no konferences

  ]]>
  Thu, 11 Nov 2010 16:16:58 +0200
  Bezmaksas hostings no GARM Technologies... http://www.garmtech.lv/lv/news/70 Sakarā ar GARM Technologies lapas atvēršanu sociālajā tīklā facebook.com tagad katrs mūsu klients var saņemt iespēju izmantot mūsu hostingu BEZ MAKSAS.

  Katru mēnesi mēs izvēlamies mūsu draugu starpā portālā facebook.com vienu laimīgo, kurš lietos mūsu hostingu viena mēneša garumā BEZ MAKSAS.

  Lai kļūtu par mūsu draugu, nepieciešams nospiest linku http://www.facebook.com/pages/GARM-Technologies/140280745993047. Nonākot mūsu lapā sociālajā tīklā, nospiediet pogu Like. Tas ir pietiekami, lai pretendētu uz BEZMAKSAS hostingu.

  Bezmaksas mēnesis tiek izlozēts tarifu plāniem Alpha un Beta. Klientiem, kuri kļuvuši par mēneša veiksminiekiem un kuri lieto citus tarifu plānus vai pakalpojumus (Delta, Gamma, VPS, Colocation), piedāvājam atlaidi 5 latu apmērā mēnesī.

  ]]>
  Tue, 05 Oct 2010 17:42:26 +0300
  Pētījums Latvijas Bizness un Internets: sākumā bizness, bet pēc tam Internets... http://www.garmtech.lv/lv/news/69 Vairāk kā puse Latvijas uzņēmēju, jeb 57,1% ar optimismu vērtē savas kompānijas attīstības perspektīvas. To parāda ceturkšņa pētījums „Latvijas bizness un Internets”, kuru veic hostinga pakalpojumu sniedzējs GARM Technologies sadarbībā ar Latvijas Interneta asociāciju.

  Pie kam, praktiski visi respondenti tieši saista kompānijas attīstību ar Internetu. Tam visnotaļ svarīgu lomu piešķir 94,7% kompāniju. Tas liecina par to, ka lielākais vairums uzņēmēju ir apzinājuši Interneta nozīmīgumu un tā izmantošanas nepieciešamību. Nedaudz mazāk kompāniju – 73,5% – zina kā izmantot Internetu biznesa mērķu sasniegšanai. Šāds augsts procents vedina uz domu, ka daļa uzņēmēju var izdot vēlamo par īstenību. Jo kompānijas produktu virzīšana Internetā ir salīdzinoši jauna tendence, un pat daudziem speciālistiem nav līdz galam skaidras šīs virzīšanas smalkās nianses. Kaut var pieņemt, ka respondenti, atbildot uz jautājumu par savām zināšanām produktu virzīšanā Internetā, ir iedomājušies virzīšanas standarta metodes: tādas, kā kompānijas mājas lapa un/ vai banneru reklāma. Pētījuma rezultāti parādīja, ka tikai katra ceturtā kompānija izmanto savu mājas lapu kā pārdošanas instrumentu, 20,9% izmanto sludinājumu portālus jaunu klientu meklējumos, 17,9% respondentu veic piedāvājumu izsūtīšanu pa e-pastu un 11,7% kompāniju nodarbojas ar aktivitātēm sociālajos tīklos. Mazāku uzmanību uzņēmēji velta tādiem produktu virzīšanas veidiem Internetā kā banneru reklāma, aktivitātes blogos un PR. Atbildes uz šo jautājumu parādīja, ka patiešām, vairākums kompāniju izmanto tradicionālās metodes produktu virzīšanai Internetā.

  Pētījums arī parādīja, kādu lomu uzņēmēji velta kompānijas mājas lapai biznesa mērķu sasniegšanai. Tā, tikai 34,5% respondentu, jeb katra trešā kompānija izmanto savu mājas lapu, lai piesaistītu jaunus klientus. Šāds galēji zems rādītājs acīmredzot ir saistīts ar to, ka uzņēmēji vēl līdz galam nesaprot, kā var izmantot kompānijas mājas lapu produktu virzīšanai. 23% izmanto mājas lapu kā kompānijas vizītkarti un 10,6% zīmola popularizēšanai. Interesanti, ka tikai 3,1% respondentu ar kompānijas mājas lapas palīdzību meklē jaunus darbiniekus. Citās rietumu valstīs un Amerikā šis procents ir tuvu pie 20.Aptaujā piedalījās 315 Latvijas kompāniju pārstāvji. 49% kompāniju dibinātas vairāk kā pirms 10 gadiem. 84,1% respondentu ir kompāniju vadošie darbinieki (īpašnieki, direktori, mārketinga menedžeri).

  Pētījumu „Latvijas bizness un Internets” veic hostinga pakalpojumu sniedzējs GARM Technologies sadarbībā ar Latvijas Interneta asociāciju. Pētījuma ietvaros uzņēmēji, reizi kvartālā, atbild uz aktuāliem jautājumiem, kas saistīti ar Interneta iespēju izmantošanu kompānijas biznesa mērķu sasniegšanai.

  ]]>
  Wed, 08 Sep 2010 13:49:21 +0300
  GARM Technologies sākusi LiteSpeed Web Server izmantošanu... http://www.garmtech.lv/lv/news/68 GARM Technologies turpina pilnveidot savu tehnisko bāzi un apņēmīgi seko savam standartam – augstai pakalpojumu kvalitātei par mērenu cenu. GARM Technologies kļuvusi par pirmo kompāniju Latvijā, kura ir uzstādījusi inovatīvo web serveri LiteSpeed. Viena no svarīgākajām LiteSpeed Web Server īpašībām ir skriptu un mājas lapas darbības ātruma palielināšana. Ar LiteSpeed servera palīdzību izpilda daudzus pieprasījumus par 50% ātrāk un efektīvāk, nekā standarta Apache web serveris.

  LiteSpeed Web Server izmantošana paaugstina GARM Technologies izmaksas, jo ir komerciāls (maksas) produkts, bet, neskatoties uz to, tarifu plānu cenas ir palikušas iepriekšējā līmenī. Vēl vairāk, kompānija dubultīgi ir palielinājusi vietu uz cietā diska klientu mājas lapām. Tādējādi, GARM Technologies piedāvājums, neapstrīdami, ir viens no visizdevīgākajiem Latvijā pēc attiecības cena/vieta uz diska.

  LiteSpeed Web Server izmantošanu ļauj GARM Technologies klientiem saņemt papildus lielu:

  Mājas lapu darbības ātrumu

  • Pateicoties mūsdienīgajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, LiteSpeed padara skriptu un mājas lapas darbību patiešām ātru pat pie zema ātruma Interneta pieslēguma.
  • Pēc LiteSpeed Techologies testu rezultātiem, LiteSpeed Web Server ir 6 reizes ātrāks par Apache, apkalpojot statiskās lapas, un par 50% ātrāks, apkalpojot dinamiskās PHP lapas, salīdzinot ar Apache+mod_php.
  Drošība
  • Inovatīvās tehnoloģijas nodrošina datu maksimālu aizsardzību no nesankcionētas pieejas klientu serveros vai mājas lapās,
  • Samazinās iespējamība sekmīgiem DDOS uzbrukumiem klientu mājas lapām un to iedarbības uz citiem hostinga klientiem.

  ]]>
  Mon, 30 Aug 2010 16:23:22 +0300
  GARM Technologies uzsāk sadarbību ar Cloud Linux Inc... http://www.garmtech.lv/lv/news/66 Turpinot dinamiski attīstīties, hostinga pakalpojumu sniedzējs GARM Technologies ir uzsācis sadarbību ar vienu no veiksmīgākajiem hostinga kompānijām paredzētā programmu nodrošinājuma izstrādātāju – Cloud Linux Inc. GARM Technologies vadība pieņēma lēmumu investēt inovatīvās OS Cloud Linux uzstādīšanā, jo šī sistēma garantēti nodrošina serveru darbības drošumu un paaugstina to darbības efektivitāti. Tādējādi, GARM Technologies sākusi Latvijā pirmā izmantot šo inovāciju, lai nodrošinātu saviem klientiem vēl augstāku pakalpojuma kvalitāti.

  OS Cloud Linux veiksmes noslēpums ir visjaunākās bāzes tehnoloģijas Lightweight Virtual Environment izmantošana. Šī ir vienīgā tehnoloģija, kura ļauj ierobežot resursus individuālo mājas lapu līmenī, bez papildus resursu pateriņa (CPU/RAM). LVE izmantošana ievērojami uzlabo hostinga pakalpojumu sniedzēju serveru darba stabilitāti. Piemēram, ja viena mājas lapa sāk izmantot pārāk daudz servera resursus, tad, pateicoties LVE tehnoloģijai, pārējās uz šī servera izvietotās lapas darbosies stabili un vajadzīgajā ātrumā. Agrāk, bez šīs inovācijas, šī viena mājas lapa bremzētu visu pārējo lapu darbību šajā serverī. Tādējādi, LVE tehnoloģija ir atrisinājusi vienu no galvenajām hostinga pakalpojumu sniedzēju problēmām.

  GARM Technologies plāno uzstādīt OS Cloud Linux gan savos serveros, gan arī klientu serveros, kuri tos izvieto kompānijas datu centrā. Tas ļaus GARM Technologies sniegt daudz kvalitatīvāku un pilnīgāku servisu. Sadarbība ar Cloud Linux Inc. mūsu klientiem sniegs iespēju saņemt papildus stabilitāti un darbības drošību mājas lapām, kuras izvietotas GARM Technologies serveros.

  Ar oficiālā partnera tiesībām, GARM Technologies nodrošina OS Cloud Linux tirdzniecību un uzstādīšanu kompānijām, kuras ir ieinteresētas serveru apkalpošanas izdevumu minimizēšanā un to (serveru) darbības efektivitātes paaugstināšanā.

  ]]>
  Sat, 14 Aug 2010 13:21:22 +0300
  GARM Technologies divreiz palielina diska vietu mājaslapām... http://www.garmtech.lv/lv/news/65 Attīstoties interneta tehnoloģijām un iespējām veidot augstas kvalitātes video un citus liela izmēra multimediju failus, pieaug arī mājas lapu īpašnieku prasības pēc arvien lielākas diska vietas pie sava hostinga provaidera. Hostinga kompānija GARM Technologies, reaģējot uz šo tendenci, nolēmusi saviem klientiem hostinga tarifu plānos Beta, Gamma un Delta piedāvāt divreiz lielāku ietilpību uz servera nekā iepriekš, cenu saglabājot nemainīgu. Tas nozīmē, ka tarifu plānā Beta diska vieta sasniegs 10 Gb apjomu, Gamma – 20 Gb, bet Delta – pat 40 Gb. Šādi hostinga ietilpības apjomi ļaus pat prasīgākajiem klientiem vairs neuztraukties par to, ka mājas lapas satura publicēšanas vajadzībām varētu nepietikt vietas uz servera.

  GARM Technologies vadošie speciālisti regulāri analizē tirgus procesus un izmaiņas klientu prasībās. Tas ļauj kompānijai operatīvi pilnveidot vienu no labākajiem hostinga piedāvājumiem Latvijā atbilstoši jaunākajām tendencēm. Servera vietas apjomu palielināšana ir tikai „aisberga redzamā daļa” – GARM Technologies nemitīgi strādā arī pie serveru tehniskās modernizācijas, dažādu inovāciju ieviešanas, nesen iegādāti arī jaudīgie jaunākās paaudzes serveri. „Lai būtu konkurētspējīgs un spētu piedāvāt klientiem labāko, ir jāspēj sekot līdzi pārmaiņām un progresēt, jo datortehnoloģiju pasaule attīstās strauji. Tāpēc mēs uzskatām, ka ir svarīgi panākt, lai mūsu hostinga pakalpojumi atbilstu visjaunākajiem standartiem šajā interneta pakalpojumu nozarē”, stāsta GARM Technologies direktors Maksims Koržanovs.

  Tarifu plānsVecā vietā mājaslapai
  uz diskā
  Jaunā vietā mājaslapai
  uz diskā
  Alpha2 Gb-
  Beta5 Gb10 Gb
  Gamma10 Gb20 Gb
  Delta20 Gb40 Gb

  ]]>
  Wed, 21 Jul 2010 20:19:21 +0300
  Partneru prēmijas pieauga gandrīz divās reizēs... http://www.garmtech.lv/lv/news/64 Vasara – tas ir atvaļinājumu laiks, tāpēc arī daudziem web meistariem vasara ir vēl pasūtījumu apjomu samazināšanas laiks. Sakarā ar to hostinga pakalpojumu sniedzējs GARM Technologies ir izstrādājis visnotaļ oriģinālu dizaineru atbalsta programmu „Pārslēdzies uz GARM!”. Tagad katrs web meistars, pieslēdzot savu klientu mājas lapu pie GARM Technologies serveriem, saņem gandrīz divas reizes augstāku komisijas maksu, kā parasti.

  Programmas oriģinalitāte ir tajā, ka tik liela apmēra komisijas maksa web meistariem tiks izmaksātas pirmo reizi Latvijā. Par to, cik tad naudas reāli varēs nopelnīt web speciālisti, stāsta GARM Technologies direktors Maksims Koržanovs: „Turpat desmit gadu mūsu darba pieredze rāda, ka daudzi web dizaineri izvieto klientu mājas lapas uz dažādu hostinga pakalpojumu sniedzēju serveriem. Vidēji, speciālistam var būt ap 10 – 20 šādu mājas lapu, kuras viņš administrē. Mēs iedomājāmies, ka dizaineri varētu pārnest šīs lapas no dažādām vietām uz vienu. Katra speciālista ienākumi var būt dažādi, bet, ja mēs iedomājamies, ka tiek pārnestas 15 mājas lapas uz mūsu serveriem un izvēlēts tarifu plāns Beta, tad viņa momentānie ienākumi sastādīs 345 latus. Speciālista peļņa ir atkarīga no divām sastāvdaļām: izvēlētā tarifu plāna un pieslēgto klientu skaita. Ar šīs programmas palīdzību mēs ceram palīdzēt web dizaineriem vairāk nopelnīt. Pie kam, viņiem nevajadzēs veikt nekādas iemaksas, lai saņemtu šo naudu.”

  Tarifu plānsTarifu plānsJaunā komisija
  «Pārslēdzies uz GARM!»
  Alpha9 Ls14 Ls
  Beta15 Ls23 Ls
  Gamma18 Ls27 Ls
  Delta21 Ls32 Ls

  Izziņa: Partneru programmas GARM Technologies realizēšana uzsākta 2007. gadā. Tās darbības laikā ar GARM Technologies sadarbību uzsākuši vairāk kā 230 web profesionāļi.

  Lai pretendētu uz prēmijām, lūdzam web meistarus reģistrēties sadarbības programmā http://partner.garmtech.lv/signup.php. Bezmaksas reģistrācija.

  Vairāk par sadarbības programmu var uzzināt šeit http://www.garmtech.lv/lv/hosting/partner_program/.

  Jautājumu gadījumā rakstiet sv@garmtech.lv vai zvaniet +371-29435194.

  Uzmanību! Programmas „Pārslēdzies uz GARM!” darbība ir ierobežota laikā. Tā darbojās no 19. līdz 27. jūlijam.

  ]]>
  Sun, 18 Jul 2010 21:18:58 +0300
  Aptauja: puse uzņēmumu izveidojuši profilus sociālajos tīklos... http://www.garmtech.lv/lv/news/63 Patlaban profili sociālajos tīklos profili ir 52% uzņēmumu, liecina hostinga kompānijas GARM Technologies un Latvijas Interneta asociācijas veiktā aptauja Latvijas bizness un Internets.Kā secina aptaujas veicēji, uzņēmēji plāno pievērst internetam arvien lielāku vērību, piemēram, 85% aptaujāto plāno veikt uzlabojumus kompānijas mājas lapā.

  Tāpat aptaujā secināts, ka 95% Latvijas uzņēmēju uzskata, ka interneta izmantošana var veicināt viņu uzņēmumu konkurētspēju, bet 73% uzņēmēju domā, ka internets kļūst par vienu no galvenajiem klientu piesaistes instrumentiem.

  Atzīstot interneta nozīmi, uzņēmēji tomēr interneta mārketingam - banneru reklāmām, blogu rakstīšanai, publikācijām portālos u.c. - pagaidām atvēl salīdzinoši nelielu daļa no kopējā mārketinga budžeta, secināts aptaujā. 45% aptaujāto uzņēmēju iegulda interneta mārketingā līdz 20% no mārketinga izdevumiem, 28% - līdz 10%, bet 13% uzņēmēju neiegulda nemaz. Ir arī daļa uzņēmēju, kas internetu kā mārketinga instrumentu uztver ļoti nopietni un iegulda tajā vairāk nekā 40% no mārketinga budžeta – tādu ir 14%, savukārt tie, kuriem vairāk nekā 40% klientu atnāk caur mājas lapu, ir pat vairāk – 19%. 24% aptaujāto norādījuši, ka caur viņu uzņēmuma mājas lapu atnāk 1-10% klientu.

  Aptauja rāda, ka puse no aptaujātajiem uzņēmējiem veic arī konkurentu interneta aktivitāšu monitoringu. Aptaujā piedalījās 173 uzņēmumu pārstāvji: 59% - uzņēmumu īpašnieki, 16% - direktori (algots darbinieks), 8% mārketinga speciālisti.

  Šādas aptaujas plānots veikt ik ceturksni.

  Avots: http://www.diena.lv/lat/business/expert/businessresearch/aptauja-puse-uznemumu-izveidojusi-profilus-socialajos-tiklos

  ]]>
  Mon, 21 Jun 2010 06:26:27 +0300
  Krīzes laikā mārketingam izmanto sociālos tīklus... http://www.garmtech.lv/lv/news/62 Krīzes laikā uzņēmumi vairāk pievērsušies sociālajiem tīkliem kā mārketinga instrumentam. To rāda hostinga kompānijas GARM Technologies veiktais pētījums. Krīze šādi rīkoties pamudinājusi 56,8% aptaujāto (no kopumā 173 uzņēmumiem).

  Tas sasaucas ar citu, pirms dažiem mēnešiem veikto GARM Technologies pētījumu, kurā atklājās, ka uzņēmēji krīzes laikā sākuši pastiprināti pievērsties savu mājaslapu attīstīšanai. Šie dati, pēc pētījuma veicēju domām, liecina, ka daudziem uzņēmējiem krīze likusi nopietnāk pievērsties interneta apgūšanai un tā iespēju izmantošanai biznesa attīstības labā.

  Latvijas uzņēmēji izmanto interneta sociālos tīklus mārketinga nolūkos, jo 70% no aptaujātajiem uzņēmumiem ir izveidojuši profilus kādā no interneta sociālajiem tīkliem. Uzņēmumi rīkojas divējādi – vai nu izveido profilu ar paša uzņēmuma vārdu, vai arī profilu izveido kāds no tā vadošajiem speciālistiem. Šie dati ļaujot secināt, ka tie uzņēmēji, kuri sociālos tīklus izmanto, nav tajos vīlušies, savukārt noraidoša vai neizprotoša attieksme ir tiem uzņēmējiem, kuri nemaz nav mēģinājuši sociālos tīklus izmantot, norādīts GARM Technologies informācijā.

  Pētījums rāda, ka Latvijas uzņēmēji mārketinga aktivitāšu ietvaros vairāk izmanto vietējos sociālos tīklus un arī uzskata tos par noderīgākiem. Piemēram, Draugiem.lv starp uzņēmējiem ir vispopulārākā izvēle – šajā sociālajā tīklā profesionālos nolūkos profili ir izveidoti 33,6 % aptaujāto, tam seko Facebook.com (13,8%) un atkal vietējais sociālais tīkls – One.lv (11,8%). Populārs (9,2%) ir arī Twitter. Par uzņēmējprāt efektīvākajiem sociālajiem tīkliem tiek uzskatīts Draugiem.lv ar 37,5 % atbilžu, otrajā vietā Facebook.com (11,7%) un One.lv (10,0%). Tas liecina, ka uzņēmēji par efektīvākajiem uzskata tos sociālos tīklus, kurus paši izvēlējušies, norāda pētījuma veicēji.

  Avots: http://db.lv/r/474-visas-zinas/221401-krizes-laika-marketingam-izmanto-socialos-tiklus

  ]]>
  Tue, 27 Apr 2010 11:32:06 +0300
  Latvijas uzņēmējus aicina uz Maskavu nodibināt kontaktus... http://www.garmtech.lv/lv/news/61 No 16. līdz 18. aprīlim Advanced Education Inc. konsorcijs aicina Latvijas uzņēmējus piedalīties forumā YEES! 2010, kas pulcē lietišķas savienības un kulturālas Krievijas elites pārstāvjus Torņa "Federācija" 62. stāvā. Galvenie pasākuma viesi ir pazīstami uzņēmēji, politiķi, zinātnes un mākslas darbinieki, no kuriem katrs ir sasniedzis panākumus savā jomā. YEES! 2010 forumā viņi dalīsies ar auditoriju ar personiskiem panākumu stāstiem, sniegs savu redzējumu par pašreizējo situāciju ekonomikā un sabiedrībā, izstāstīs par pamattendencēm Krievijā un ārpus robežas, apspriedīs ar auditoriju visus izklāstītos viedokļus no jaunu biznesa-iespēju meklēšanas pozīcijas.

  YEES! - vienīgais biznesa-forums Krievijā, kas pulcē cilvēkus informācijas apmaiņai ar tik plašu tematiku spektru. Tāds pasākuma formāts ļaus Latvijas uzņēmējiem izveidot lietišķus sakarus, atrast jaunus partnerus un iejusties viņiem jaunās nozarēs, iepazīstoties ar ekspertu līderu uzskatiem un apspriežot interesējošos jautājumus gan ar viņiem, gan ar pārējo auditoriju, kas iekļauj sevī vairāk kā 300 uzņēmējus, investorus, zinātniekus un mākslas darbiniekus. Organizatori ir pārliecināti, ka saskarsme pasākuma YEES! 2010 ietvaros kļūs Latvijas biznesmeņiem par sākuma punktu jaunām biznesa-idejām, projektiem, lietišķām partneru attiecībām un investīcijām.

  Speciāli uzaicināto foruma viesu starpā - Krievijas uzņēmējs Oļegs Tiņkovs, rakstnieks un biznesmenis Sergejs Minajevs, Inovāciju Institūta direktors Aleksandrs Uvarovs, vadošais speciālists risku investēšanā Estera Dajsone (ASV), Krievijas Biznesa Izglītības Asociācijas viceprezidents Sergejs Mjasojedovs, amerikāņu eksperti nekustamā īpašuma jomā Džeimss Koks un Elisons Skollars, "Viesmīlības Akadēmijas" valdes loceklis Serž Feri, labdarības fonda "Kas, ja ne Es?" prezidents Olga Rejmane, kompānijas "Begun" un "Finam-IT" direktors Aleksejs Basovs un daudzi-daudzi citi.

  Referātu un foruma diskusiju tematiska daudzveidība iekļauj: jauninājumu tehnoloģijas, jaunus mēdijus, investīcijas, nekustamo īpašumu, apkalpošanas sfēru, izglītību, modi un dizainu, zinātni un mākslu, valsti un sabiedrību. Jaunos ekonomiskos nosacījumos, kad konkurences līmenis visās biznesa nozarēs sasniedza galējo līmeni un kompānijas panākumi arvien biežāk ir atkarīgi no meklēšanas spējas un jauninājumu pielietojuma ražošanā un pārvaldē, ārkārtīgi svarīgi ir iegūt svarīgu aktuālu informāciju un orientēties visās pastāvošās darbības sfērās. Tikai tā var atrast savu unikālo nišu sekmīgai biznesa attīstībai.

  Iespēju reģistrēties YEES! forumā ar 20% atlaidi saviem klientiem un partneriem sniedz GARM Technologies - ekskluzīvs informatīvs pasākuma partneris Baltijas teritorijā. Pasūtīt biļetes un iegūt sīkāku informāciju var pa tālruni 25874248.

  ]]>
  Wed, 31 Mar 2010 02:04:12 +0300
  Hostings: vietas divreiz vairāk, cena nav mainījusies... http://www.garmtech.lv/lv/news/60 GARM Technologies turpina patīkami pārsteigt savus klientus. Pateicoties jaudas palielināšanai, GARM Technologies no 1. februāra ieviesusi svarīgas izmaiņas savā piedāvājumā. Tagad ar mums sadarboties ir divreiz izdevīgāk. Mēs būtiski palielinājām vietu uz cietā diska visiem tarifu plāniem, pie tam saglabājot iepriekšējo maksu. Tas padarījis mūsu piedāvājumu par vienu no visizdevīgākajiem Latvijā, samērojot pēc cenas/vietas uz cietā diska/tehniskajiem parametriem. Tāds jauninājums Jums ļaus dalīties daudz lielākā informācijas apjomā ar klientiem, partneriem, draugiem vai kolēģiem savās mājas lapās, kā arī pastkastītēs glabāt ievērojami lielāku informācijas apjomu. Palielināta arī vieta uz virtuālajiem serveriem (VPS).

  Lai iegūtu pieeju jaunajām iespējām, mūsu klientiem jānosūta vēstuli administratoram uz support@garmtech.lv.

  Ja Jūs vēl neesiet mūsu klients, bet esiet nolēmis izmantot sadarbības priekšrocības ar mums un pasūtīt pie mums hostingu, tad aizpildiet pasūtījuma formu.

  Tarifa plāns/pakalpojumsAgrākTagadCena (Ls/mēnesī)
  Hostings Alpha1Gb2Gb2,95
  Hostings Beta2Gb5Gb4,95
  Hostings Gamma5Gb10Gb9,95
  Hostings Delta10Gb20Gb14,95
  Serveris V-One20Gb25Gb20
  Serveris V-Accelerated40Gb50Gb35
  Serveris V-Rapid60Gb80Gb50

  ]]>
  Tue, 09 Feb 2010 14:26:26 +0200
  GARM Technologies iegādājusies hostinga provaideri no Alūksnes... http://www.garmtech.lv/lv/news/59 Janvāra beigās GARM Technologies noveda līdz galam kompānijas alhost.lv, hostinga provaidera no Alūksnes, pirkšanas procedūru, tādā veidā nostiprinot savas pozīcijas Vidzemes reģionā. Alhost.lv īpašnieks pieņēma lēmumu mainīt darbības sfēru un sakarā ar to sāka sava biznesa potenciālā pircēja meklējumus. Noteikt investoru loku nebija grūti, jo to nav nemaz tik daudz dotajā nozarē. Pie tam GARM Technologies jau ziņojusi presē, ka plāno mazo hostinga provaideru iegādi.

  Kompānijas alhost.lv direktors Artūrs Pugeis teica, ka "no diviem potenciālajiem pircējiem, kuri izrādīja interesi, mēs izvēlējāmies tieši GARM Technologies, jo tā pilnībā atbilda trim mūsu galvenajām prasībām – darba pieredzes, augstas klases speciālistu un pozitīvu atsauksmju esamība. Mēs gribējām nodot mūsu klientus ļoti drošās rokās. Esmu pārliecināts, ka pret mūsu klientiem tā izturēsies tāpat kā pret saviem".

  Kā teicis Maksims Koržanovs, GARM Technologies direktors, visi klienti jau veiksmīgi pārnesti uz kompānijas serveriem un viņi tāpat kā agrāk turpina saņemt drošu hostingu par pieņemamu cenu.

  ]]>
  Tue, 09 Feb 2010 12:24:20 +0200
  Pētījums: uzņēmēji aktīvāk klientus cenšas piesaistīt internetā... http://www.garmtech.lv/lv/news/58 Latvijā lielākā daļa jeb 52% no uzņēmējiem atzinuši, ka krīzes laikā tie sākuši aktīvāk izmantot interneta mājas lapu jauno klientu piesaistīšanā, liecina hostinga kompānijas GARM Technologies veiktais pētījums.

  Tajā noskaidrots, ka gandrīz trešdaļa jeb 31% uzņēmumu interneta mājas lapas ir izveidojuši pēdējos divos gados. Tiesa, aptauja apliecina, ka vēl ne visiem uzņēmējiem ir zināšanas kā efektīvāk celt mājas lapas popularitāti, jo, piemēram, trešdaļai no respondentiem nav ne jausmas, ko nozīmē mājas lapas meklēšanas optimizācija.

  "Pētījuma rezultāti parāda, ka web lapas nav vairs nākotnes mārketinga instruments – tas ir resurss, kuru uzņēmēji labprāt izmanto jaunu klientu piesaistīšanai jau šodien," norāda GARM Technologies direktors Maksims Koržanovs.

  GARM Technologies pētījumā piedalījās 285 uzņēmumu pārstāvji.

  Ziņa publicētā db.lv (03.02.2010.)

  ]]>
  Wed, 03 Feb 2010 22:50:00 +0200
  Domēnu reģistrācija kļuva lētāka... http://www.garmtech.lv/lv/news/57 No 1.janvāra vairs nav nepieciešamības apmaksāt ".lv" domēna darbības pagarināšanu tikai NICā. Tagad ir iespējams to izdarīt pie mums pat lētāk nekā NICā, jo mēs esam kļuvuši par pilntiesīgiem domēnu reģistratoriem Latvijas teritorijā.

  Tev ir izdevīgāk pagarināt domēna reģistrāciju pie mums, jo:

  • Tu joprojām paliec sava domēna īpašnieks.
  • Ekonomē gandrīz 10%. PIE MUMS IR LĒTĀK! NICā Ls 8,70 un pie mums Ls 7,90.
  • Tas ir ērti un ekonomē Tavu laiku. Visi jautājumi par hostingu un domēniem – vienuviet.

  GARM Technologies ir viens no vadošajiem hostinga provaideriem Latvijā. Astoņu darbības gadu laikā mūsu pakalpojumus izmantojuši vairāk nekā 5000 klientu, tāpēc Tava domēna reģistratora maiņa ir 100% drošs un izdevīgs solis.

  Lai nomainītu reģistratoru, nosūti no sava e-pasta, kurš reģistrēts NIC, sekojoša satura iesniegumu NICam uz e-pastu dns-reg@nic.lv (nokopē šo tekstu un ievieto to NIC adresētajā vēstulē):

  Labdien,
  Lūdzu nomainīt domēnu tava_domena_nosaukums.lv reģistratoru no NIC uz GARM Technologies.

  NIC administrators atbildes tev un paprasīs apstiprināt šo operāciju. Pēc tam tu varēsi veiksmīgi pagarināt domēnu.

  ]]>
  Fri, 15 Jan 2010 20:05:18 +0200
  GARM Technologies ir pārbraucis uz jaunu biroju... http://www.garmtech.lv/lv/news/56 Neskatoties uz sarežģīto ekonomisko situāciju valstī, mēs turpinām attīstīties un īstenot mūsu plānus. Novembrī mēs pārvācāmies un nosvinējām ievākšanos jaunajā un labāk aprīkotajā birojā, kurš atrodas Ziepniekkalnā (Rīgā) Valdeķu ielā 57a. Šis solis mums ļaus uzlabot savu darbību, paaugstināt servisa kvalitāti, kā arī operatīvāk reaģēt uz klientu pieprasījumiem.

  Pa šo neilgo laiku, ko esam pavadījuši jaunajā birojā, mēs esam pārliecinājušies, ka šo iniciatīvu augstu ir novērtējuši gan mūsu klienti, gan partneri. – šī teikuma vietā - Kā mēs varējām pārliecināties par tik īsu laiku, mūsu klienti un patrneri augsti novērtēja šo iniciatīvu. Uzņēmuma attīstība vieš viņos pārliecību, ka mūsu sadarbība paliks tik pat paredzama un stabila, neskatoties ne uz kādām ekonomiskām grūtībām valstī. GARM Technologies neplāno apstāties pie sasniegtā un turpinās attīstīties, lai servisa kvalitāti saglabātu maksimāli augstā līmenī.

  Uzmanību: mūsu biroja jaunā adrese – Rīga, Valdeķu iela 57a – ir arī uzņēmuma jaunā juridiskā adrese.

  ]]>
  Mon, 28 Dec 2009 21:17:42 +0200
  Vairums jauniešu tomēr negrasās pamest Latviju pie pirmās izdevības... http://www.garmtech.lv/lv/news/55 Nesen veiktā socioloģiskā aptauja liecina, ka Rīgā un tās rajonā dzīvojošo gados jauno iedzīvotāju vidū tomēr nedominē noskaņojums pamest Latviju pie pirmās izdevības. Tā vietā vairākums jauniešu cer strādāt algotu darbu Latvijā vai meklēt iespējas šeit uzsākt savu biznesu.

  Hostinga kompānija "GARM Technologies" veikusi socioloģisko aptauju "Iedzīvotāju plāni: Palikt vai nepalikt", kurā vēlējās noskaidrot iedzīvotāju rīcības plānus ekonomiskās krīzes laikā. Aptauja tika veikta pārsvarā Rīgas un Rīgas rajona respondentu vidū, vecumā no 18-29 gadiem, kopējais respondentu skaits - 251.

  Aptaujā atklājies, ka gandrīz 17% gados jaunu cilvēku plāno aizbraukt uz ārzemēm, lai tur strādātu algotu darbu. Taču lielākais vairums (37%) vēlas palikt un strādāt algotu darbu tepat Latvijā, tāpat ievērojams skaits jauniešu (27%) plāno Latvijā uzsākt savu biznesu.

  Kā norāda "GARM Technologies" direktors Maksims Koržanovs, šie pētījuma rezultāti ir "nedaudz pārsteidzoši, bet patīkami".

  Avots: http://zinas.nra.lv/ekonomika/8336-vairums-jauniesu-tomer-negrasas-pamest-latviju-pie-pirmas-izdevibas.htm

  ]]>
  Thu, 17 Dec 2009 13:38:41 +0200
  Klientu piesaistīšanas triki krīzes laikā - garšīgs hostings... http://www.garmtech.lv/lv/news/54 Ne velti mēdz teikt, ka ekonomiskā krīze ir laiks, kas stimulē uzņēmējus domāt radoši un meklēt jaunus risinājumus savu produktu virzīšanai. Tā, mājas lapu uzturēšanas uzņēmums "GARM Technologies" ir izstrādājis jaunu klientu piesaistīšanas un lojalitātes paaugstināšanas programmu "Garšīgs hostings". Programmas ietvaros hosting-provaideris uzsācis sadarbību ar slaveno picēriju tīklu "LuLu Pica" un nācis klajā ar oriģinālu piedāvājumu – pasūti mājas lapas hostingu un saņem dāvanā picu ar piegādi uz mājām!

  Šāda mārketinga pieeja IT sfēras pakalpojumiem ir diezgan oriģināla, jo biežāk uzņēmumi piesaista klientus ar atlaidēm vai dāvina produktus, kas tieši saistīti ar piedāvāto pamatpakalpojumu. Diezgan bieži, lai palielinātu klientu skaitu, tiek rīkotas dažādas loterijas, piemēram, audio vai sadzīves tehnikas izlozes. Tomēr pieredze rāda, ka loterijas neieinteresē plašu patērētāju loku, jo balvas iegūst tikai pāris cilvēki.

  "Mēs saprotam, ka šobrīd papildus kvalitatīvam hostingam un nevainojamam servisam klientiem vajag piedāvāt vēl kaut ko. Tāpēc mēs izstrādājām speciālu programmu jauniem klientiem "Garšīgs hostings". Jau programmas izstrādes sakumā mūsu mērķis bija pārsteigt un ieinteresēt klientus. Rezultātā radās ideja par tik oriģinālu dāvanu – reti kurš attieksies no gardas picas, kura piegādāta mājās. Par to, cik veiksmīgs būs šis mārketinga pasākums, rādīs laiks", stāsta "GARM Technologies" direktors Maksims Koržanovs.

  Vairāk par programmu "Garšīgs hostings" Jūs uzzināsiet šeit: http://www.garmtech.lv/lv/hosting/akcija/

  ]]>
  Wed, 21 Oct 2009 09:55:42 +0300
  IT uzņēmums: kurss mazo hostinga uzņēmumu iegādei... http://www.garmtech.lv/lv/news/53 Neskatoties uz sarežģīto ekonomisko situāciju valstī, hosting-provaideris GARM Technologies plāno paplašināt savu darbību un vairākas reizēs palielināt klientu skaitu. Izvērtējot tirgus konjunktūru un iespējas, ko sniedz krīzes situācija, vadība pārskatīja uzņēmuma attīstības stratēģiju un pieņēma lēmumu iegādāties mazos hosting-provaiderus.

  Kā atzīme GARM Technologies direktors Maksims Koržanovs, daudzi mazie hostinga uzņēmumi atrodas sarežģītā situācijā un drīzumā varētu pārtraukt savu komercdarbību. Tas var notikt, kā minimums, divu iemeslu dēļ: pirmkārt, mazie hosting-provaideri saskaras ar finanšu resursu trūkumu, kas neļauj viņiem pastāvīgi pilnveidot servisu un tehnisko bāzi. Otrkārt, samazinās klientu skaits. Tā, kopš šī gada janvāra savu darbību jau ir pārtraukušas 10 589 mājas lapas.

  Kā rāda prakse, mazo hostinga uzņēmumu iegāde būs izdevīga visām ieinteresētajām pusēm. GARM Technologies varēs palielināt savu tirgus daļu, savukārt mazie hosting-provaideri varēs izvairīties no bankrota un uzlabot savus finanšu radītājus, bet valsts nepazaudēs ienākumu daļu no nodokļu nomaksas. Turklāt, mazo hostinga uzņēmumu klienti turpinās saņemt kvalitatīvu servisu par pieejamu cenu.

  Avots: http://www.diena.lv/lat/business/presrelease/technology/pr-it-uznemums-kurss-mazo-hostinga-uznemumu-iegadei

  ]]>
  Thu, 30 Jul 2009 12:51:30 +0300
  Nelieliem uzņēmumiem vairs nav uz kā taupīt. Kas sekos tālāk?.. http://www.garmtech.lv/lv/news/52 Sarežģītā ekonomiskā situācija valstī un valdības "antikrīzes" lēmumi piespiež uzņēmējus taupīt burtiski uz visa un regulāri meklēt arvien jaunus izdevumu posteņus, kurus ir iespējams samazināt. Tā, piemēram, daži uzņēmumi klientiem vairs neļauj norēķināties par preci ar maksājuma kartēm, jo līdz ar to nav jāmaksā starpniekiem procenti no pirkuma summas. Tagad taupīšanas režīms sāk skart arī vienu no maznozīmīgākajiem izdevuma posteņiem – hostingu (mājas lapas izvietošanu internetā). Bieži vien šeit mēs varam runāt par summu, kas nepārsniedz 10 latu mēnesī.

  Uzņēmuma hosting-provaidera GARM Technologies speciālisti konstatējuši, ka klienti sākuši mainīt pašreizējos tarifa plānus uz lētākiem, kur ir iespējams mājas lapā izvietot krietni mazāku informācijas apjomu. Šādi "ekstremāli" pasākumi ļauj uzņēmumiem ietaupīt tikai 3-5 lati mēnesī.

  Mainījies ir arī hosting-provaideru izvēles princips. Daudzi jaunie klienti krietni uzmanīgāk sāk salīdzināt konkurentu tarifa plānus un dod priekšroku tam uzņēmumam, kurš piedāvā iespēju izvietot mājas lapā lielāko informācijas apjomu. Agrāk minētā tendence nebija spilgti izteikta.

  "Izdevumu samazināšana uz hostinga rēķina norāda uz to, ka vairākiem uzņēmumiem vairs nav uz kā taupīt. Acīmredzami, ja valsts nesāks atbalstīt mazos un vidējos uzņēmumus, kas veido ekonomikas balstu ikvienā valstī, tad jau tuvākajā nākotnē daudzas nelielas kompānijas būs spiestas pārtraukt savu darbību", tā uzņēmuma hosting-provaidera GARM Technologies direktors Maksims Koržanovs.

  Avots http://www.diena.lv/lat/business/presrelease/trade/pr-nelieliem-uznemumiem-vairs-nav-uz-ka-taupit-kas-sekos-talak

  ]]>
  Tue, 30 Jun 2009 12:11:44 +0300
  Pirms vēlēšanām hakeri arvien biežāk uzbrūk politisko partiju mājas lapām... http://www.garmtech.lv/lv/news/51 Tuvojoties vēlēšanām, hakeri arvien biežāk uzbrūk politisko partiju mājas lapām. Hostinga uzņēmuma pārstāvji atzīmē, ka no 25. maija ir pieaudzis uzbrukumu skaits serverim, kurā ir izvietota Eiroparlamenta deputāta kandidātes Tatjanas Ždanokas (PCTVL) mājas lapa. Pateicoties mūsdienīgajai aizsardzības sistēmai visus uzbrukumus izdevās veiksmīgi novērst un hakeri nesasniedza savu mērķi.

  "Mūsu oponentu lielā aktivitāte liecina, ka mājas lapā izvietotā informācija par vienīgo krievu Eiroparlamenta deputāta darbību, ir ar augstu iedarbības pakāpi", saka Tatjana Ždanoka.

  Hakeri bez īpašas piepūles var apiet visas aizsargbarjeras un piekļūt pie mājas lapu sistemfailiem gadījumā, ja tās ir izvietotas uz serveriem, kuri netiek laicīgi atjaunoti un kvalitatīvi apkalpoti. Pēc hostinga uzņēmuma GARM Technologies izpilddirektora Maksima Koržanova teiktā, tādas piekļūšanas sekas var būt ļoti bēdīgas, sākot no izmainītas informācijas mājas lapā un beidzot ar konfidenciālas informācijas nozagšanu vai pat lapas nodzēšanu no servera.

  "Mēs Tatjanai Ždanokai apsolījām, ka visi hakeru uzbrukumi arī nākotnē tiks veiksmīgi novērsti. Mūsu klientu mājas lapu aizsardzībai mēs esam izmantojuši pilnveidotu monitoringa un aizsardzības sistēmu, kura dažu sekunžu laikā reaģē un informē administratorus, bet pēc tam uzbrukumu bloķē ar piekļūšanas kontroles aparāta palīdzību", stāsta Maksims Koržanovs.

  Jāatzīmē, ka uzbrukumi mājas lapām jau vairākus gadus ir kļuvuši par mūsdienīgu veidu, kā cīnīties ar konkurentiem. Šī veida popularitāte slēpjas faktā, ka par nelielu naudas summu ir iespējams nodarīt būtiskus finanšu zaudējumus konkurentiem. Tāpēc, lai pasargātu savu mājas lapu no hakeru uzbrukumiem, speciālisti rekomendē izvēlēties hostinga uzņēmumus, kuri izmanto mūsdienas aizsardzības sistēmas.

  Avots http://www.delfi.lv/news/eiro2009/news/article.php?id=24916453

  ]]>
  Thu, 04 Jun 2009 14:56:05 +0300
  Diska vietas palielināšana ASP.NET hostinga tarifu plānos... http://www.garmtech.lv/lv/news/50 Pavasaris vēl nav sācies, bet tarifi ASP.NET jau kūst. Sākot ar 1.martu kompānija GARM Technologies, piedāvā divas reizes lielāku diska vietu visos ASP.NET tarifos, par to pašu cenu!

  Tāpat vēršam uzmanību uz to, ka jaunās PVN likmes nav ietekmējušas mūsu sniegto pakalpojumu cenas. Tāpat kā iepriekš ASP.NET klasiskā hostinga tarifi ir palikuši nemainīgi!

  ]]>
  Mon, 02 Mar 2009 23:12:24 +0200
  Serveru provaiders Dig Networks ienāk GARM Technologies kompāniju grupā... http://www.garmtech.lv/lv/news/49 Lai paaugstinātu sniegto pakalpojumu kvalitāti virtualo un fizisko serveru izvietošanā, kā arī tās funkcionālās iespējas un uzņēmuma attīstību kopumā, sākot no 2009. gada 1. janvāra SIA "Dig Networks" ietilpst kompānijas GARM Technologies sastāvā. Līdz ar to arī Dig Networks (Dig.lv) klienti saņems papildus sakaru un funkcionalitātes iespējas.

  Uzņēmumu apvienošana nekāda veidā neatspoguļosies uz pakalpojumu sniegšanu, mainīsies tikai pakalpojuma sniedzēja nosaukums. Visi pārējie tehniskie nosacījumi paliks nemainīgi, kā arī nekādi pārtraukumi darbībā netiek prognozēti.

  ]]>
  Wed, 10 Dec 2008 01:10:17 +0200
  Atjaunota PHP versija visos klasiska hostinga serveros... http://www.garmtech.lv/lv/news/48 Sun, 07 Dec 2008 23:15:39 +0200 Paziņojums par juridisko un pasta adreses maiņu... http://www.garmtech.lv/lv/news/47 Sakarā ar izmaiņām, kas ir vērstas darba procesa organizācijas uzlabojumam, sakot no 01.11.2008 kompānija GARM Technologies maina savu juridisko un pasta adresi. Jauna kompānijas juridiska adrese ir Ģertrūdes 47-6, Rīga, LV-1011, Latvija. Savukārt jauno korespondenci (vēstules, pieteikumus, līgumus utt) lūdzam sūtīt uz a/k 113, Rīga, LV-1058, Latvija. Visi pārējie kompānijas rekvizīti palika bez izmaiņām.

  ]]>
  Fri, 24 Oct 2008 18:15:13 +0300
  Hostinga provaiders XLHOST/Hostline ienāk GARM Technologies kompāniju grupā... http://www.garmtech.lv/lv/news/46 Lai paaugstinātu sniegto pakalpojumu kvalitāti informācijas izvietošanā, kā arī hostinga funkcionālās iespējas un uzņēmuma attīstību kopumā, sākot no 2008.gada 1.augusta SIA Hostline un tas hosta nodalījums XLHOST.LV ietilpst kompānijas GARM Technologies sastāvā. Līdz ar to arī XLHOST/Hostline klienti saņems papildus sakaru, rezervēšanas un datu glabāšanas iespējas.

  Uzņēmumu apvienošana nekāda veidā neatspoguļosies uz pakalpojumu sniegšanu, mainīsies tikai hostinga sniedzēja nosaukums. Visi pārējie tehniskie hostinga nosacījumi paliks nemainīgi, kā arī nekādi pārtraukumi darbībā netiek prognozēti.

  ]]>
  Mon, 11 Aug 2008 11:12:34 +0300
  Dig.hosting kompānijas hostinga nodalījums pāriet zem GARM Technologies pārvaldes... http://www.garmtech.lv/lv/news/45 Fri, 01 Aug 2008 00:01:53 +0300 Atjaunota TopMail - e-pasta pārlukas programma... http://www.garmtech.lv/lv/news/44 Thu, 24 Jul 2008 20:37:45 +0300 Atverts GARM Technologies rezervju saits... http://www.garmtech.lv/lv/news/43 Thu, 10 Jul 2008 13:07:51 +0300 Mēneša akcija - Bezmaksas domēns!.. http://www.garmtech.lv/lv/news/42 Thu, 26 Jun 2008 01:59:03 +0300 Klasiska hostinga klientiem bezmaksas ir pieejami profesionāli SEO rīķi... http://www.garmtech.lv/lv/news/41 Thu, 19 Jun 2008 17:06:13 +0300 Pazeminātas cenas uz domēnu vārdu reģistrāciju visās zonās... http://www.garmtech.lv/lv/news/40 Thu, 19 Jun 2008 01:04:31 +0300 Gigabaitu ēra - vēl vairāk vietas par to pašu naudu... http://www.garmtech.lv/lv/news/39 Hostinga provaiders GARM Technologies svinīgi pasludina par pāreju gigabaita ēra!Sakarā ar to, diska izmēri ir palielināti 4-7 reizēs visostarifa plānos klasiskā Linux hostingā. Tas nozīme, ka tikai par 2,95 Lsmēnesī (2,36 Ls pie divu gadu apmaksas) Jums būs pieejams 1 GB diska vietas. Tarifu cena pie visa augstāk minēta paliek nemainīga.

  Tagad populārākais tarifs Gamma sastāvēs no 5 GB diska lieluma pie 9,95 Lscenas mēnesī (7,96 Ls pie divu gadu apmaksas). Līdz ar to 2.5 reizēspalielināta diska vieta papildus rezerves kopēšanai, kas tagad sastāda 5 GB.

  Ar atjaunotu tarifu plānu konfigurāciju var iepazīties klasiskā hostinga sadaļā.

  Visiem mūsu klientiem ir iespēja pāriet uz atjaunotiem tarifu plāniem. Jums tikai ir jāuzraksta pieteikumu tehniskā atbalsta dienestam: support@garmtech.lv.

  ]]>
  Tue, 17 Jun 2008 11:43:53 +0300
  Partneru programmas izmaksas dalībniekiem ir palielinātas... http://www.garmtech.lv/lv/news/38 Sākot ar šodienu, atalgošana GARM Technologies partneru programmā ir palielināta līdz 15,00 Ls par katru pārdošanu. Attiecīgi minimālais balanss, kas nepieciešams izmaksai, ir palielināts līdz 30,00 Ls.

  GARM Technologies partneru programma - tā ir reāla iespēja dizainu studijam, web-meistariem un saitu īpašniekiem gūt papildpeļņu ar sava saita palīdzību. Lai piedalītos programmā ir nepieciešams piereģistrēties partneru programmā un pēc pārbaudes Jums būs pieejamas atsauces un baneri, kurus Jūs varēsiet sniegt klientiem, nosūtīt e-pastā vai uzlikt saitā. Kad lietotājs uzspiež uz kādu no Jūsu atsaucēm, tad uzreiz pārsūtās uz mūsu saitu, kur viņa darbības būs izsekojamas ar partnera sistēmu. Gadījumā, ja triju mēnešu laikā, pēc pārejas pa atsauci šis lietotājs iegūs hostingu mūsu kompānijā, tad Jums uz kontu tiks pieskaitīta partnera atalgošana.

  Lai piedalītos GARM Technologies partneru programmā ir nepieciešams reģistrēties pēc adreses - partner.garmtech.lv.

  ]]>
  Mon, 09 Jun 2008 09:57:41 +0300
  Uz klasiskā hostinga serveriem Latvijā ir atjaunots PHP intepretātors... http://www.garmtech.lv/lv/news/37 Šodien uz visiem klasiska hostinga serveriem Latvijā tika veiksmīgi atjaunots PHP interprets līdz pēdējai stabilajai versijai 5.2.6. Jaunā versijā ir izlabotas vairāk kā 120 kļūdas, kuru starpā daži ir drošības kļūdas.

  ]]>
  Mon, 05 May 2008 18:54:44 +0300
  Jauns TopMail - vairak funkciju ka arī kļūdu labojums... http://www.garmtech.lv/lv/news/36 Sun, 06 Apr 2008 19:29:27 +0300 Bāzes PHP versijas maiņa klasiska hostinga klientiem (Latvijā)... http://www.garmtech.lv/lv/news/35 No šodienas stājās spēkā klasiska hostinga (Linux) jauna bāzes konfigurācija (Latvijā). Visiem jauniem klientiem tiks automātiski uzstādīta aktuāla PHP versija - 5. Pēc nepieciešamības izmantot PHP4, vajag izveidot failu ar ".php4" nobeigumu. Šī iespēja tiks atslēgta pēc PHP4 atbalsta pārstāšanas ar tās izstrādātājiem (Augusts 2008).

  PHP5 ļauj izmantot jaunas iespējas saitu izstrādāšanā, kā arī manāmi ātrāk nekā iepriekšējā versija (pa neatkarīgiem testiem līdz 30%).

  Tekošajiem klientiem pāreja uz PHP5 tika izpildīta tikai saitiem, kuri veiksmīgi pagāja mūsu administratoru rokas pārbaudi uz savienojamību ar jaunu versiju (vairāk pār 99% saitu). Citādi PHP versija ir atstāta bez izmaiņām.

  ]]>
  Wed, 02 Apr 2008 18:17:24 +0300
  TopMail - vel viens hostinga pakalpojumu paplašinājums! http://www.garmtech.lv/lv/news/34 Cienījamie klienti, mēs esam priecīgi piedāvāt Jums mūsu pasta interfeisa pilnveidoto versiju - TopMail(tm)! Jūs varat izmantot to pa adresi http://www.garmtech.lv/webmail/. Abi vecie interfeisi tika vienkāršoti, un tagad piekļūšana pie elektroniskā pasta ir iespējama caur unificēto lappusi mūsu mājaslapā.

  Šis ir jauns produkts, kas izveidots speciāli GARM Technologies klasiskā hostinga klientiem. Jaunā versijā ir viss nepieciešamais ienākošā pasta lasīšanai, jauno vēstuļu izveidošanai, mapju pārvaldei, darbiem ar melnrakstiem, operācijam ar failiem, kuri ir iekļauti vēstulēs.

  TopMail arī ir iebūvētas adrešu grāmatas, kalendāra, plānotāja (organizētāja) un PGP šifrēšanas funkcijas, bet startu lappuse uzrāda informāciju par pēdējām ieejām TopMail, kas ļaus kontrolēt piekļūšanu pie Jūsu pasta.

  Galvenā TopMail īpatnība ir plats AJAX atbalsts - tehnoloģijas, kuras ļaus realizēt interfeisu, maksimāli pietuvinātu darbībai ar programmu savā datorā. Uz doto brīdi programmā ir pieejama angļu un krievu valoda, bet jau notiek pārrunas par latviešu valodas ieviešanu.

  Īpaši gribētos izcelt iespēju izveidot "video vēstules". Ja Jums ir web-kamera, tad var aizsūtīt savējam sarunu biedram nevis parastu teksta vēstuli, bet gan ierakstīt Jūsu vēstulē video fragmentu. Sistēma ir universāla, un tāpēc lietotājam būs iespēja paskatīties Jūsu video īsziņu neatkarīgi no tā, vai viņš izmanto TopMail vai nē.

  Piekļūšana pie TopMail arī ir iespējama caur mobiliem ierīcēm ar XHTML atbalstu, piemēram mobilo telefonu vai PDA. Tam pietiek tikai ieiet uz https://webmail.garmtech.net, un e-pasts būs ar jums, kur jūs neatrastos - 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

  Nākamajās versijās mēs plānojam būtiski paplašināt TopMail funkcionālu. Piemēram, parādīsies vēstuļu šifrēšanas iespēja ar SSL (S/MIME) palīdzību un daudz kas cits!

  Ja Jums nepieciešams pārnest adrešu grāmatu no Webmail v1 uz TopMail, kā arī, ja Jums ir komentāri, jautājumi vai aizrādījumi - nosūtiet tos uz tehnisko atbalsti.

  ]]>
  Sun, 02 Dec 2007 03:31:03 +0200
  Klasiska hostinga pirmsuzstādītas web-aplikācijas bāzes palielināšana un atjaunošana... http://www.garmtech.lv/lv/news/33 Šodien GARM Technologies speciālisti, sadarbojoties ar neatkarīgajiem izsrtādātājiem no ASV, paveica skriptu ierīkošanu un atjaunošanu uz klasiskā hostinga serveriem Latvijā.

  Piedāvātie skripti ir daļa no hostinga pārvaldīšanas sistēmas un ļauj bez papildus grūtībām ierīkot web-aplikācijas (skriptus) klienta mājaslapā tikai ar dažām peles taustiņu nospiešanas reizēm, bez failu saglabāšanas un datu bāzes koriģēšanas. Ar uzstādīto skriptu palīdzību pat pats nekompetents šajā sfērā lietotājs var organizēt forumu, sludinājumu dēli, Interneta veikalu, blogu un daudz cita sava majaslapā.

  Pateicoties kopējām pūlēm, GARM Technologies uzstādīto skriptu pakete papildinājās vairāk nekā par 60 jaunajiem web-aplikācijām, kuru pilnais izklāsts tiek piedāvāts apskatīšanai zemāk.

  • 4Images
  • AardvarkTopsites
  • AdvancedGuestbook
  • AdvancedPoll
  • ATutor
  • AutoIndex
  • b2evolution
  • bbclone
  • boastMachine
  • CivicSpace
  • Coppermine
  • CPGDragonfly
  • CraftySyntaxLiveHelp
  • CREloaded
  • CSLH
  • CubeCart
  • CuteNews
  • DocFAQ
  • dotProject
  • Drupal
  • e107
  • eGroupWare
  • FAQMasterFlex
  • Miva Fasttrack
  • gallery
  • Geeklog
  • gtchat
  • HelpCenterLive
  • iPeiGuestBook
  • Jetbox
  • Joomla
  • KnowledgebasePublisher
  • LazarusGuestbook
  • LifeType
  • Mambo
  • Miva Merchant
  • Moodle
  • myBloggie
  • NoahsClassifieds
  • Nucleus
  • ODFaq
  • Open-Realty
  • openbiblio
  • osCommerce
  • osTicket
  • Owl
  • paFileDB
  • phpAds
  • phpAdsNew
  • phpAuction
  • phpBB
  • phpBook
  • phpBugTracker
  • phpCOIN
  • phpDig
  • phpESP
  • phpList
  • phpMoney
  • phpMyFamily
  • phpMyFAQ
  • phpNuke
  • PHProjekt
  • phpSupportTickets
  • phpsurveyor
  • phpWebSite
  • phpWiki
  • pLog
  • pmachinefree
  • poMMo
  • PostNuke
  • punBB
  • Serendipity
  • Siteframe
  • SMF
  • SugarCRM
  • SupportLogicHelpdesk
  • Tellme
  • Textpattern
  • TikiWiki
  • TUTOS
  • typo
  • UebiMiau
  • VanillaForum
  • ViPERGuestbook
  • WebCalendar
  • WebShopmanager
  • WordPress
  • XMB
  • Xoops
  • xrms
  • ZenCart

  ]]>
  Mon, 17 Sep 2007 13:39:41 +0300
  Diska vietas palielināšana visos hostinga plānos, kā arī jaunas iespējas! http://www.garmtech.lv/lv/news/32 Kompānija GARM Technologies acīmredzami palielina disku platību visos hostinga plānos. Tagad plānā Alpha ir pieejams 200 MB, plānā Beta- 500 MB, plānā Gamma- 1000 MB, bet plānā Delta- 1500 MB.

  Turklāt tagad Delta tarifa klienti varēs bezmaksas lietot profesionālos instrumentus SEO- tie ir iekļauti šajā tarifa plānā. Lai pieslēgtu šādu pakalpojumu, lūdzam griezties tehniskās palīdzības dienestā(support.garmtech.lv).

  Mūsu kompānija regulāri pilnveido savu hostinga ekosistēmu. Sakarā ar iepriekš minēto esam gatavi piedāvāt esošiem un topošiem klientiem jaunas iespējas: Majordomo (izsūtīšanas saraksti), SQLite (datu bāzes), Ruby on Rails (sistēmu programmēšana), Sun Active Server Pages (ielādēt ASP pielikumu zem Linux), Windows Web Share (kopīgās mapes izmantošana serverā).

  Kā arī ir pievienoti maksas pakalpojumi: vieta papildus (rezerves) kopēšanai (5 GB) un informācijas kopēšana uz CD/DVD diskiem.Klientus, kuri ir ieinteresēti šādu pakalpojumu pieslēgšanai, lūdzam zvanīt uz numuriem:+371 2830 4000 vai +371 28313311.

  ]]>
  Tue, 12 Jun 2007 00:37:55 +0300
  GARM Technologies kompānija atver forumu lai palidzēt klientiem un viesiem... http://www.garmtech.lv/lv/news/31 Kompānijas GARM Technologies, Latvijas hostinga risinājumu tirgus līdera, saitā sācis darboties forums klientiem un apmeklētājiem. Foruma adrese forum.garmtech.lv.

  Forums ir sadalīts divās daļās: “Kopējais forums” un “Slēgtais forums klientiem”. Lai piekļūtu foruma slēgtajai klientu daļai, klientam ir jāreģistrējas forumā un pieejas saņemšanai jākontaktējas ar GARM Technologies menedžeriem.

  Mūsu kompānija vienmēr ir atvērta jauniem priekšlikumiem un idejām, kuras saistītas ar foruma darbu. Mēs ar prieku uzklausīsim Jūsu priekšlikumus, kurus Jūs varat atstāt foruma daļā “Cits”.

  ]]>
  Sat, 10 Feb 2007 15:45:54 +0200
  No 2007. gada 1. janvāra gada maksa par domēna vārda .lv, .ru un .bz zonā ir samazināta... http://www.garmtech.lv/lv/news/30 Sākot ar 2007.gada 1.janvāri gada maksa par domēna vārdu reģistrāciju un uzturēšanu domēniem .lv, .ru un .bz zonā ir samazināta un noteikta LVL 18,50 apmērā.

  Pērkot domēnu zonā .ru vai .bz, tiek iekasēts 18% honorārs maksājumu apstrādāšanas sistēmai.

  ]]>
  Mon, 08 Jan 2007 18:47:42 +0200
  Ir atjauninātas cenas uz virtuāla servera pakalpojumiem un fiziska servera nomu... http://www.garmtech.lv/lv/news/29 No šodienas stājās spēkā jaunas cenas uz virtuālu izceltu serveru nomas pakalpojumu. Jaunus un darbojošos klientus paprasām apmeklēt VPS lapaspusi iepazīšanās. Cenu politika kļuva demokrātiskāka un ceram ka tagad VPS pakalpojums būs tuvs mūsu klientiem un palīdzēs lemt jebkurus liktos uzdevumus.

  Atgādinām, ka sarežģītākiem uzdevumiem, GARM Technologies var piedāvāt fiziska servera nomu. Pateicoties partnerim ar Intel un Microsoft kompānijām - šis piedāvājums kļuva pievilcīgāks ar ko kad vai.

  ]]>
  Mon, 20 Nov 2006 13:34:56 +0200
  Latvijas politisko apvienibu majas lapu uzlaušanas meginajumi tika noversti ar sistemas Aanval IDC palidzibu... http://www.garmtech.lv/lv/news/28 Vairak neka desmit politisko apvienibu, ka ari majas lapas ar politiska rakstura tematiku uzticeja savu informaciju hostinga un provaideru kompanijai GARM Technologies. Laika posma no 25.septembra lidz 8.oktobrim majas lapas tika paklautas intensivajiem hakeru uzbrukumiem. Pateicoties kompanijas darbinieku precizam darbibam, ka ari musdienigajam programmu kompleksam Aanval(tm) Intrusion Detection Console visi uzbrukumu meginajumi tika noversti. Hakeriem ta ari neizdevas sakompromitet politisko apvienibu majas lapas.

  Parasti hostingu kompaniju serveri tiek paklauti hakeru uzbrukumiem apmeram reizi dažos menešos. Priekšvelešanu kompanijas laika datornoziedznieku aktivitate ieverojami pieaugusi. Diemžel datoruzbrukums tiek izplatits Latvijas teritorija, ka negodigas konkurences metode. Tieši tapec GARM Technologies nodrošinaja savus klientus ar drošu aizsardzibu, proti, Aanval(tm) IDC un pieejas kontroles papildus aparatu aprikojums.

  Dažos gadijumos musu kompanijas serveri kluvuši par objektu DDoS uzbrukumiem, kuru merkis ir bloket pieeju majas lapam, maksligi palielinot uz serveru sutamo pieprasijumu skaitu. Šadu uzbrukuma tipu ir gruti atklat un gruti noverst. Iznemot pieejas blokešanu, veiksmigs DDos uzbrukums palielina klientu interneta pakalpojumi izmaksas. Pateicoties Aanval(tm) IDC, GARM Technologies darbinieki vareja nekavejoties fikset uzbrukumu un bloket to ar kontroles aparaturas aprikojumu palidzibu.

  Aanval(tm) Intrusion Detection Console ir loti populara datoru drošibas sistema, kas radita uz Snort un Syslog pamata un atškiras ar paplašinatu analitisku iespeju klastu. Aanval(tm) IDC ne tikai vienkarši fikse datus par notikumu, bet ari logiski sagrupe atklatus uzbrukumus un automatiski pienem kritiskus sistemu lemumus balstoties uz vairakiem izanalizetajiem raksturojumiem. GARM Technologies kompanija ir gatava ievest Aanval(tm) IDC sistemu, lai nodrošinatu lielu kompaniju interneta tiklu un serveru drošibu. Vadoties no firmas izpilddirektora Maksima Koržanova vardiem, Aanval(tm) IDC ir pirma pilnvertiga sistema pasaule, kas ir spejiga fikset uzbrukumu un kas ir patstavigs programmas nodrošinajums, kura tehniskais limenis ir lidzigs IDC, kas izmaksatu vairakus desmit tukstošus, bet ši programma nemaksa vairak par parasto datoru.

  ]]>
  Tue, 10 Oct 2006 14:16:27 +0300
  GARM Technologies un Remote Assessment - veiksmīgas sadarbības gads... http://www.garmtech.lv/lv/news/27 Pagājis gads, kopš provaideru kompānija GARM Technologies (Latvija) ieguva Remote Assessment oficiālā dīlera un tehniskā partnera statusu Eiropas reģionā. Amerikāņu kompānija Remote Assessment pasaules tirgū pazīstama kā Aanval™ Intrusion Detection Console izveidotāja, kas ir populārākā datoru aizsardzības sistēma uz Snort и Syslog platformu bāzes.

  Sakarā ar jubileju, Latvijas kompānija paziņoja par atlaižu sistēmas ieviešanu. Pērkot licenci uz Aanval™ IDC, var saņemt bezmaksas tehniskā atbalsta paketi "Standard" uz vienu stundu, kurā iekļautā palīdzība Aanval, Snort, Syslog, MySQL uzstādīšanā. Akcija turpināsies mēneša laikā.

  Snort – vienkārša tīkla sistēma ielaušanu atklāšanai, kas reālā laika mērogā analizē tīklā ienākošus trafikus un IP paketes. Syslog –populārākā monitoringa sistēma izziņošanai reālā laikā. Eksistē ap 45 komerciālo izstrādājumu, kas paredzēti Snort bāzes funkcionalitātes paplašināšanai, to vidū Aanval™ IDC saglabā pasaules līdera vietu pēc ieviešanas skaita. Iekārot līdera pozīcijas izdevās pateicoties būtiskām analītiskām iespējām. Aanval™ IDC ne tikai vienkārši fiksē ziņas par notikumiem, bet arī loģiski grupē atklātus uzbrukumus un pieņem kritiskus sistēmas risinājumus, pamatojoties uz apkārtnes raksturojumiem. Līdz ar to, samazinās maldu iedarbošanās un personāla auto izzināšanas skaits. Speciālisti, kas pazīst analoģiskus produktus, atzīst Aanval™ IDC darba ērtību un vienkāršību un nelielas prasības servera resursiem.

  Oficiālais statuss ļauj GARM Technologies pārdot Aanval™ IDC licences un atbalsta paketes pēc dīlera cenām. Tas ir vienīga kompānija, kas Eiropas teritorijā piedāvā doto produktu. Turklāt uz Aanval™ IDC bāzes kompānija izveidoja savu tīkla drošības platformu. Tas ir pilnvērtīgs serveris, kas domāts tīkla sekošanai un izveidoto problēmu risināšanai 24 stundās diennaktī 7 dienu nedēļā.

  Pašlaik GARM Technologies ved pārrunas par Aanval™ IDC integrāciju vienā no Slovēnijas lielākā banka - Slovēnijas Pasta bankā (www.pbs.si) drošības sistēmā.

  ]]>
  Thu, 03 Aug 2006 16:08:15 +0300
  Tagad hostings ar PHP 5 atbalstu... http://www.garmtech.lv/lv/news/26 Now under numerous applications of current clients GARM Technologies offers support of PHP 5. Currently installed version is 5.1.4. Additional information (phpinfo) you can get in the control panel.

  Standard adjustments provides PHP 4 for .php files and PHP5 for .php5. If you wish to switch to the new version for .php files, please add .htaccess file to /httpdocs directory with content AddHandler x-httpd-php5 .php

  ]]>
  Sat, 29 Jul 2006 23:26:58 +0300
  Tehniskās palīdzības un informācijas tālruņu numuru maiņa... http://www.garmtech.lv/lv/news/24 Saskaņā ar Latvijas telekommunikāciju operatoru numuru maiņu uz astoņciparu sistēmu, arī mainījušies mūsu kompānijas tālruņu numuri. Tagad tehniskās palīdzības numurs ir (+371) 26133406 un infomatīvās līnijas numurs ir (+371) 28304000.

  ]]>
  Tue, 09 May 2006 13:20:14 +0300
  Uzmanību! Ir mainīts tehniskā atbalsta numurs... http://www.garmtech.lv/lv/news/18 Cienijamie klienti, telefona numurs tehniskam atbalstam ir mainīts uz +371 6133406 (Latvija, LMT). Izdalīto serveru, virtuālo serveru, domēnu un colocation, kā arī jautājumos saistībā ar klasisko hostingu, lūdzam izmantot šo numuru. Citi kontakti nav mainīti.

  ]]>
  Sun, 16 Apr 2006 15:22:26 +0300
  Ir palielināts pretuzbrukumu drošības līmenis klasiskā hostinga klientiem... http://www.garmtech.lv/lv/news/14 Ar šodienu uz klasiskā hostinga serveriem ir palaista pretuzbrukumu drošības sistēma, kas atklāj un bloķē web-aplikāciju (application firewall) ModSecurity(tm) uzlaušanas meiģinājumus. Šī kompleksa galvenais mērķis, ir palielināt web-aplikāciju uzturēšanas drošības palielināšanu no pazīstamām uzlaušanas metodēm. Uzlaušanas meiģinājuma gadijumā, sistēma uzrāda HTTP 403 (Forbidden) kļūdas paziņojumu. Operatīvām bloķēšanām tiek izmantota GotRoot kļūdu datubāze.

  Webserver and ModSecurity cooperation

  ]]>
  Tue, 28 Feb 2006 10:14:50 +0200
  Ir palielināts drošības līmenis pret vīrusiem un SPAM pastiem klasiskā hostinga klientiem... http://www.garmtech.lv/lv/news/13 Mēs esam priecīgi paziņot, ka ar šodienu ir palaista un darbojās jaunā drošības sistēma aizsardzībai no vīrusiem un SPAMU, kas tiek bazēta uz SpamAssassin, SPF, MAPS/RBL, DCC, Razor2, Pyzor programnodrošinājuma risinājumiem. Lai aizsargāt e-pastu ar jauno sistēmu, caur administrācijas paneli nepieciešams ieslēgt "Spam filtering" nepieciešamāmām adresēm.

  Drošībs līmenā paaugstināšanas iniciatīva iekļauj sevī arī pāreju uz jauntu antivīrusu risinājumu no SIA "СалД" - DrWeb. Šī produkta licenzētā versija ir vairāk kārt ieguvusi vairāku līmeņu antivīrusu testos. Lai aizsargāt e-pastu ar antivīrusu, caur administrācijas paneli nepieciešams ieslēgt "Antivirus mail checking (Dr.Web)" nepieciešamāmām adresēm, pec kā viss ienākošais un izejošais (pēc velmes) pasts tiks pārbaudīts ar antivīrusu.

  ]]>
  Fri, 24 Feb 2006 17:21:59 +0200
  Mūsu kompānija palika par Remote Assessment oficiālo sadarbības partneri... http://www.garmtech.lv/lv/news/12 Mūsu kompānija ar prieku paziņo, ka ir Remote Assessment oficiālais izplatītājs Eiropas reģionā un ir saņēmusi tehniskā partnera statusu.

  Kompānija Remote Assessment pasaules tirgū piedāvā unikālo Aanval(tm) Intrusion Detection Console sistēmu. Šis programmprodukts jau ir izmēģināts un guvis pozitīvas atsauksmes no daudzām vadošajām kompānijām, vairākas no kurām atrodas Fortune 500 sarakstā.

  GARM Technologies tuvākajā nākotnē plāno piedāvāt tirgū aparātu sistēmas (bastionu hostus, monitoringa tīklus, ugunsmūrus) uz Aanval(tm) bāzes. Mūsu tehnoloģijas lieti noderēs Jūsu biznesam.

  ]]>
  Wed, 03 Aug 2005 01:30:01 +0300
  Ir veikta klasiskā hostinga kontrolpaneļa atjaunošana līdz versijai 7.5.3... http://www.garmtech.lv/lv/news/11 Šonakt kompānijas administratori veica klasiskā hostinga serveru galīgo pāreju uz hostinga platformu versijā 7.5.3.

  Pamatojoties uz izmaiņām, nepieciešams uzsvērt pāreju uz webmail sistēmas jauno versiju, iespēju pārvaldīt apmeklējumu statistikas iestādījumus, iespēju izmantot vienotu direktoriju HTTP un HTTPS saitiem. Tarifu plānu lietotāji ar SSH atbalstu tagad var izmantot SFTP klientu drošai datu pārraidei. Turklāt tika veikti nelieli kosmētiski interfeisa uzlabojumi, izlabotas atklātās kļūdas un pievienotas vairākas nenozīmīgas funkcijas.

  Atklājot kādas kļūdas, kas saistītas ar sistēmas jauninājumu ieviešanu, vai rodas jautājumi par jaunajām funkcijām, lūdzam sazināties ar tehniskā atbalsta dienestu.

  ]]>
  Wed, 11 May 2005 04:54:22 +0300
  Klientiem tagad ir pieejama iespēja izmantot PostgreSQL datu bāzes... http://www.garmtech.lv/lv/news/10 Tagad mūsu serveros bez MySQL uzstādīta datu bāzu vadības sistēma PostgreSQL, versijā 7.3.4. Datu bāzu un lietotāju vadība notiek tieši no hostinga administrēšanas paneļa.

  Veidojot jauno datu bāzi, Jums atvērsies lauks ar izvēli – veidot DB MySQL vai PostrgreSQL. Pēc bāzes izveidošanas Jūs varēsiet administrēt to ar interfeisa phpPgAdmin starpniecību, kas pieejams ar taustiņu "DBWebAdmin".

  Uz serveriem uzstādīts interfeiss PHP, kas nodrošina sastrādāšanos ar PostgreSQL. Lai pieslēgtu savus pielikumus PostgreSQL, izmantojiet hostname "localhost" un portu "5432".

  ]]>
  Sun, 08 May 2005 20:57:00 +0300
  Uz visiem klasiskā hostinga serveriem ir atjaunots PHP intepretātors... http://www.garmtech.lv/lv/news/7 Kompānijas administratori veikuši PHP atjaunināšanu un migrāciju uz klasiskā hostinga serveriem (Plesk) no agrāk uzstādītās versijas 4.3.10. uz pēdējo stabilo versiju 4.3.11. Izmaiņu un izlaboto kļūdu saraksts atrodams adresē http://www.php.net/ChangeLog-4.php#4.3.11.

  Tāpat tika uzstādīti jauni PHP interpretētāja moduļi mcrypt, mhash, mime_magic, ncurses, pdf, xslt.

  Ja parādās kādas problēmas, kas saistītas ar pāreju uz jauno PHP versiju, lūdzam sazināties ar tehniskā atbalsta dienestu.

  ]]>
  Fri, 22 Apr 2005 11:37:07 +0300
  Tagad klasiskā hostinga klientiem ir pieejama iespēja kontrolēt SPAM aizsardzību no administrācijas paneļa... http://www.garmtech.lv/lv/news/6 Ik dienu katram no mums pienāk desmitiem, dažreiz pat simtiem vēstuļu, ko uzskatām par nevēlamo korespondenci. Šādu vēstuļu skaits palielinās ar katru dienu – spameri izdomā arvien jaunas adrešu meklēšanas metodes, apejot filtrus un izsūtīšanu.

  Kompānija GARM Technologies ievieš jaunu pasta aizsardzības tehnoloģiju no SPAMA. No 2005. gada 6. aprīļa kompānijas klientiem ir iespēja aizsargāt savu pastu no SPAMA ar programmas “ SpamAssassin” palīdzību. Pasta filtrēšanu iespējams pieslēgt un atslēgt atsevišķi katrai konkrētajai pasta kastītei (domain.lv > Mail > email@domain.lv > Mailbox > Enable spam filtering), kā arī iestatīt citus parametrus caur kontrolpaneli un “trenēt” savu SPAM filtru.

  Filtrācija notiek vienlaikus vairākās kategorijās – baltie un melnie adrešu saraksti, vēstuļu atbilstība noteiktiem šabloniem, vēstuļu saturiskā un pielikumu filtrācija.

  Programmas darbības rezultātā katrai vēstulei tiek piešķirts noteikts “reitings”. Jo tas augstāks, jo lielāka ir SPAMA iespējamība. Tādējādi lietotāji paši var elastīgi strādāt ar aizdomīgo pastu (domain.lv > Mail > email@domain.lv > Spam Filter):

  • Vēstules ar augstu “reitingu” iespējams atlasīt uzreiz pasta serverī un Jums nenāksies lejupielādēt šo pastu;
  • Vēstules ar zemāku reitingu var lejupielādēt savā datorā tālākajai analīzei, vai Jums šī vēstule ir vajadzīga vai ne. Turklāt tām var ieviest atsevišķu mapi.
  ]]>
  Wed, 06 Apr 2005 00:59:46 +0300
  Tarifikācijas (billing) sistēmas alfa versija klasiskā hostinga klientiem... http://www.garmtech.lv/lv/news/3 Alfa testēšanas režīmā palaista maksājumu reģistrēšanas, pieņemšanas un uzskaites sistēma klasiskā hostinga klientiem. Visi esošie klienti var pieprasīt, lai viņiem izveido lietotāja kontu jaunajā sistēmā adresē support@garmtech.lv (sistēma nav gatavs produkts un par tās izmantošanas laikā saņemto informāciju kompānija atbildību neuzņemas). Lai ieietu sistēmā, pietiek ieiet adresē https://garmtech.lv/clients un ievadīt savu login vai paroli. Šajā posmā sistēma darbojas tikai angļu valodā. Lietošanas ērtības labad tika pievienots elements “Billing system” klasiskā hostinga vadības panelī. Tagad Jūs varat izmantot billing sistēmu tieši no hostinga paneļa interfeisa.

  Jau pieejama arī lietotāju on-line reģistrācijas sistēma adresē: https://garmtech.lv. Aicinām visus jaunos un vēl nereģistrējušos klientus izmēģināt reģistratora alfa versiju. Sistēma jau adaptēta un piedāvāta krievu valodas interfeisā.

  ]]>
  Wed, 09 Mar 2005 01:19:46 +0200