Sazināties ar mums!
Tālrunis: (+371) 67-88-15-11
E-pasts: info@garmtech.lv
Skype: support.garmtech
[jcnbyu, hostings, hosting
Ieeja klientiem
Maksājumu sistēma
Ieeja e-pastā
Tehniskais atbalsts
  English
  Latviešu
  Русский
Kompānija Hostings Virtuālais serveris Serveri Domēni un SSL
  Atgriezties pie teksta      
     ZIŅAS
   GARMTECH aktīvi iesaistās Rīgas radošajā dzīvē!

   Aptauja: cilvēki nav pārliecināti par savu datu drošību internetā, un tomēr aktīvi veic pirkumus.

   Vairāk ziņas      

Partneru programma

     REKOMENDĀCIJAS

"Labs ātrums. Ātrs un precīzs atbalsts. Ļoti izbrīnīja tas, ka manus diezgan viltīgos moduļus PERL iestatīja bez īpašām problēmām un atsevišķiem apliecinājumiem un zvērestiem par to drošumu. Nav daudz pakalpojumu sniedzēju, kas ar kaut ko tādu “krāmēsies”. Turklāt pieņemamas cenas par labu kvalitāti..."
    Sergejs Berseteckis – doktors, nasmorka.net.ru

   Vel rekomendācijas      

Atbildigs Interneta Pakalpojumu Sniedzejs
SIA GARM Hosting was awarded this badge for its excellent service GARMTECH Hosting was awarded this badge for its excellent service

Bitcoin accepted here
Uptime Counter Uptime checked by Pingdom
www.megastock.ru Verified Webmoney

Rekomendācija

"[GARMTECH] ir ļoti drošs uzņēmums, kurā strādā kompetenti speciālisti. Sadarbības laikā mums ne reizi nav bijis jāuztraucas par hostinga jautājumiem."
    Aleksejs Rastegaevs - dizaineris, antireklama.lv

"Vispirms gribas atzīmēt, ka GARMTECH ir vienīgais uzņēmums no visām, ar kuriem nācies strādāt, kas nerunā tukšu un izpilda visus solījumus. Ļoti priecē ātrums, drošība, kvalitāte un cena par pakalpojumiem. Kompānija pilnībā atbilst tās statusam – “Profesionāļi”. Redzams, ka GARM Technologie darbojas mūsdienu garā un spēj konkurēt ar labākajiem Eiropas līmeņa hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Atsevišķi gribas atzīmēt tehnisko atbalstu. Ja Jūs uztrauc kāds jautājums, atbilde uz to vienmēr būs ātra, pieklājīga un, galvenais, profesionāla. Administrācija vienmēr gatava palīdzēt klientiem SMS uzstādīšanā vai iestatīšanā, skriptu uzstādīšanā, vai vienkārši sniedz lietišķu padomu. Ar pārliecību varu teikt, ka šis uzņēmums visaugstākajā līmenī īsteno savu galveno mērķi – sniegt kvalitatīvus hostinga pakalpojumus."
    Aleksejs Tišonoks, projektu administrators – designforum.ru

"[GARMTECH] administratori vienmēr ātri reaģē uz visiem jautājumiem. Serveri vienmēr pieejami!"
    Mājas lapas administrators, schooll3.lv

"Ar GARMTECH sadarbojos tikai pusgadu un sākumā, protams, nedaudz šaubījos vai mani klienti varēs saņemt pakalpojumu atbilstošā kvalitātes līmenī. Jāatzīmē, ka nekādas problēmas nav bijušas. Ļoti patīkami sadarboties."
    Aleksandrs Zjamzins - dizaineris, gloriga.lv

"No savas personiskās pieredzes ar pilnu atbildību varu paziņot, ka GARMTECH ir daudz pievilcīgāka no cenu politikas viedokļa, turklāt GARMTECH piedāvātie pakalpojumi neatpaliek no lielāko Latvijas hostinga pakalpojumu sniedzēju piedāvātajiem pakalpojumiem. Kā teicamus momentus varu atzīmēt: konkurētspējīgas cenas. Operatīva reaģēšana uz klienta pieprasījumiem. Pietiekami liels ātrums savienojumam ar serveri. Augsti kvalificēts tehniskais atbalsts no personāla puses, kas ietver reālu palīdzību skriptu adaptēšanā uz servera, kā arī skriptu darbības traucējumu novēršanā. Minimāls mājas lapas laiks off-line."
    Gennadijs Stirans - web dizainers, webpage.lv

"Laba apkalpošana, [GARMTECH] ātri reaģē."
    Web programmētājs, player.lv

"Vakar pārnācu no cita hostinga operatora un līdz šim nevaru beigt priecāties: atbalsta dienests pārspēj visas manas cerības."
    Aleksejs Musihins, web-programmētājs

"Galvenais [GARMTECH] - viss strādā! Ar minimāliem traucējumiem."
    Artjoms, OP “Vanags”

"Ļoti labs un ātrs tehniskais atbalsts, drošums un ātrums."
    Iļja Smišļajevs, web dizainers un programmētājs

"Piekļuves ātrums lapai un scenāriju izpildes ātrums ļoti augsts."
    Šmuels Ļevoškins - students, OFK

"Labs lejupielādes ātrums Uptime, tuvu 99%. Izvietoju mājas lapas, kuras diezgan intensīvi izmanto DB un resursus (procesors, atmiņa). Bieži palaižu “smagos” skriptus. ‘Iet’ labi – esmu apmierināts."
    Oļegs - programmētājs, bluesystem.ru

"Stabili serveri, laba kanāla caurlaides spēja sakariem ar serveri, administratori [GARMTECH] aši reaģē uz vēstulēm."
    Vitālijs – web dizainers, tohatsu-motors.lv

"Vel pašā manas darbības sākumā, sen atpakaļ, man likās ka kompānija GARMTECH ir viens no stiprākiem tirgus spēlētājiem, kas laika gaitā atveda mūs līdz tuvai sadarbībai un labi ietekmē mūsu darba attiecības, kā ar lieliem, tā arī ar maziem klientiem. Neskatoties uz augsto sniedzamo pakalpojumu līmeni, GARMTECH pieturās pie ļoti demokrātiskās cenu politikas un vienmēr priecē savus klientus ar dažāda veida bonusiem un atlaidēm. Viens no tiem - uzņemuma sniegtā partneru programma. "
    Imants Losāns - dizainers, losan.lv

"[GARMTECH] ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs, kurš piedāvā hostingu ar anonīmu FTP. Milzīgs paldies viņiem par to! Pat no Jakutijas ātrums darbā ar hostu ir lielāko uzslavu vērts! Lielisks tehniskais atbalsts un ātra un pieklājīga reakcija uz ‘muļķīgiem’ jautājumiem, kurus uzdod nezinošie lietotāji."
    Automatizācijas daļas priekšnieks – programmētājs, sevr.org.ru

"Labs ātrums. Ātrs un precīzs atbalsts. Ļoti izbrīnīja tas, ka manus diezgan viltīgos moduļus PERL iestatīja bez īpašām problēmām un atsevišķiem apliecinājumiem un zvērestiem par to drošumu. Nav daudz pakalpojumu sniedzēju, kas ar kaut ko tādu “krāmēsies”. Turklāt pieņemamas cenas par labu kvalitāti."
    Sergejs Berseteckis – doktors, nasmorka.net.ru


Klientu apkalposanas tālruni
Latvija: +371 67881511
UK: +44 (131) 5070118

"GARMTECH" ir GARMTECH LP piederoša reģistrēta tirdzniecības zīme.
     Nosacījumi             Pastāstīt draugam           Drukāt           Pielikt pie grāmatzīmēm          Uz augšu