Sazināties ar mums!
Tālrunis: (+371) 67-88-15-11
E-pasts: info@garmtech.lv
Skype: support.garmtech
[jcnbyu, hostings, hosting
Ieeja klientiem
Maksājumu sistēma
Ieeja e-pastā
Tehniskais atbalsts
  English
  Latviešu
  Русский
Kompānija Hostings Virtuālais serveris Serveri Domēni un SSL
  Linux VPS      Windows VPS      
     ZIŅAS
   GARMTECH aktīvi iesaistās Rīgas radošajā dzīvē!

   Aptauja: cilvēki nav pārliecināti par savu datu drošību internetā, un tomēr aktīvi veic pirkumus.

   Vairāk ziņas      

Partneru programma

     REKOMENDĀCIJAS

"Vispirms gribas atzīmēt, ka GARMTECH ir vienīgais uzņēmums no visām, ar kuriem nācies strādāt, kas nerunā tukšu un izpilda visus solījumus. Ļoti priecē ātrums, drošība, kvalitāte un cena par pakalpojumiem. Kompānija pilnībā atbilst tās statusam – “Profesionāļi”. Redzams, ka GARM Technologie darbojas mūsdienu garā un spēj konkurēt ar labākajiem Eiropas līmeņa hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Atsevišķi gribas atzīmēt tehnisko atbalstu..."
    Aleksejs Tišonoks, projektu administrators – designforum.ru

   Vel rekomendācijas      

Atbildigs Interneta Pakalpojumu Sniedzejs
SIA GARM Hosting was awarded this badge for its excellent service GARMTECH Hosting was awarded this badge for its excellent service

Bitcoin accepted here
Uptime Counter Uptime checked by Pingdom
www.megastock.ru Verified Webmoney

VPS - Virtuālie privātie serveri - VPS hostings

GARM Technologies ir pirmais uzņēmums, kas VPS produktu piedāvā Latvijas, Igaunijas un Lietuvas tirgū, ka arī pirmais hostinga provaiders Latvijā, kurš uz VPS serveriem uzstādījis SSD (Solid State Drive) datu nesējus.

Lieliem projektiem un nestandarta uzdevumiem parasti tiek izmantots izdalītais fiziskais serveris, kura iegādei un atbalstam nepieciešami ievērojami finansiāli ieguldījumi. Izdalītā fiziskā servera izmantošanas ieguvums ir tāds, ka lietotājs var iestatīt nepieciešamo programmnodrošinājumu, optimizēt sistēmas jaudu, uzstādīt nepieciešamos pielikumus. Tomēr nereti tiek izmantota tikai neliela daļa fiziskā servera iespēju. Tāpēc arī radās Virtuālo Privāto Serveru (VPS hostings) tehnoloģijas, kas pieejamas arī Jums!

VPS boxJa Jūs interesē VPS pakalpojumi (VPS hostings), mēs vienmēr esam gatavi izstrādāt privātu paketi un VPS konfigurāciju. Pieslēgumam, lūdzu, rakstiet vēstuli pārdošanas nodaļai brīvā formā. Iesakām arī pievērst uzmanību fiziskā servera fiziskā servera nomas pakalpojumam.

  • VPS - tā ir pilnvērtīga piekļuve ar root tiesībām.
  • VPS - tā ir iespēja konfigurēt jebkurus sistēmas un pielikumu parametrus.
  • VPS - tā ir iespēja uzstādīt savas sistēmu bibliotēku versijas vai mainīt jau esošās.
  • VPS - tā ir iespēja dzēst, pievienot vai mainīt jebkurus sistēmas failus.
  • VPS - tā ir iespēja uzstādīt jebkuru programmnodrošinājumu.
  • VPS ir sava IP adrese, porti, filtri un maršrutēšanas noteikumi.
  • VPS - tā ir pilnīga procesu, lietotāju un sistēmas failu pārvaldīšana un kontrole.
  • Ikvienam VPS ir personīgais web, mail, ftp-serveris un vēl daudz kas cits.

Līdz šim Jums nācās maksāt augstu cenu, lai iegūtu to visu vienotā pakalpojumā.

VPS (VPS hostings) izceļas ar daudz augstāku drošības līmeni salīdzinājumā ar klasisko hostingu, kur nepastāv iespējas pilnvērtīgai aizsardzībai no resursu uzbrukumiem. Bet VPS (VPS hostings) disku apakšsistēma, tīkls, procesors un viss cits ir pilnībā virtualizēti. Šāda pieeja ļauj nodrošināt pilnīgu VPS izolāciju citam no cita.

Model of VPS

Prognozējot tirgus situāciju, varam secināt, ka VPS pakalpojums (VPS hostings) ieinteresēs daudzus interneta resursu īpašniekus. Mājas lapu uzbūves tehnoloģiju attīstības modernās tendences pieprasa daudz vairāk resursu, iespēju un individuālo uzstādījumu, nekā spēj piedāvāt klasiskais hostings. Tāpēc lietotājiem paveras jaunas perspektīvas. Arī daudzus nomātos datorus un izdalītos fiziskos serverus tagad iespējams nomainīt pret VPS ar ievērojamu finansiālu ieguvumu (VPS hostings). Dizaina studijas, parakstoties uz šādu pakalpojumu, varēs pašas piedāvāt saviem klientiem hostingu. VPS pakalpojumam būs pieprasījums gan no pieredzējušo lietotāju, gan iesācēju puses, kuri tikai sāk iepazīt UNIX sistēmas.

Serveri izvietoti modernā Datu Centrā, kas aprīkots ar automātisko ugunsdzēsības sistēmu, klimata kontroles sistēmu, rezerves nepārtrauktās barošanas avotiem. Nodrošināts 2Gbit/s rezerves (1+1) pieslēgums līdz maršrutizēšanas mezglam.


Klientu apkalposanas tālruni
Latvija: +371 67881511
UK: +44 (131) 5070118

"GARMTECH" ir GARMTECH LP piederoša reģistrēta tirdzniecības zīme.
     Nosacījumi             Pastāstīt draugam           Drukāt           Pielikt pie grāmatzīmēm          Uz augšu